Boží království

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » ned 22. pro 2019 15:33:12

armin píše:
Vostalpetr píše:
Deš tam radit nebo si pro radu,
nebo jako obvykle strkat do druhých ?


Přesně jak jsi napsal - člověk se má


:roll: Jak jsi přišel na to, že člověk něco - dělat a něco ne. To je jen tvé pokřivení. (Mluvím v tvém způsobu myšlení. Ten koncept "pokřívení" vidím jako obzvlášt' ubohej, proto bych ho nikdy nepřejala.)

Ty jsi přesvědčen, že se člověk má obklopovat hloupými lidmi, někdo jiný je přesvědčen, že se člověk má obklopovat moudrými lidmi. Já tohle vůbec neřeším.

armin píše:A žádně další kousky už asi nepředvedete

:)

Tak proč nás čteš? :donknow: Taky u tebe vidím, že pořád píšeš to samý = že už žádné další kousky nepředvedeš (vyjádřeno v tvém způsobu myšlení) - no a ? Musím ti to pořád strkat před čumák? Proč bych takovou blbost měla dělat? Už jsem si na to zvykla, že z tebe vyleze něco, co má smysl, jen jednou za uherský rok a ted' už asi nikdy. Ale za to nemůžeš. ;)

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5360
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » ned 22. pro 2019 16:15:57

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:
Vy s Trini už jenom cyklíte, takže stále stejné chyby pořád dokola a z těch už jsem se poučil.
A žádně další kousky už asi nepředvedete

...........................................................................................................................................................................

Jaks na to přišel ?

Si neslyšel ještě o destruktivní chaotické "temné energii" ?

https://www.youtube.com/watch?v=a83p6zf ... p&index=27





:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5360
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 22. pro 2019 16:30:10

armin píše:
Vostalpetr píše:
Deš tam radit nebo si pro radu,
nebo jako obvykle strkat do druhých ?


Přesně jak jsi napsal - člověk se má obklopovat hloupými, aby se poučil z jejich chyb.

Vy s Trini už jenom cyklíte, takže stále stejné chyby pořád dokola a z těch už jsem se poučil.
A žádně další kousky už asi nepředvedete

:)

Přílohy
73280490_10218263919863077_4435205116450045952_n.jpg
73280490_10218263919863077_4435205116450045952_n.jpg (146.33 KiB) Zobrazeno 9259 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 22. pro 2019 16:35:39

armin píše:
Vostalpetr píše:
Deš tam radit nebo si pro radu,
nebo jako obvykle strkat do druhých ?



Přesně jak jsi napsal - člověk se má obklopovat hloupými, aby se poučil z jejich chyb.

Vy s Trini už jenom cyklíte, takže stále stejné chyby pořád dokola a z těch už jsem se poučil.
A žádně další kousky už asi nepředvedete

:)

Taky cyklíš, třeba o tom, že Trini s Petrem cyklí... :P

Raději napiš, zda-li jsi už při svém putování Univerzem narazil na rosenkruciány nebo na to společenství Bílých mistrů,nebo na podobné entity... :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 22. pro 2019 16:57:33

A když se to vezme kolem a kolem, jak v hinduismu, tak i v křesťanství a pod., tu věrouku přinášeli vždy dva najednou....Balarána a Krišna, Jan a Ježíš, .... Jeden učil Lásce, druhý brouzdat po nebeských krajinách a jak praktikovat magii.... :meditace:
Většinou ten, co učil lásce, přátelství...ten zůstával v dalších staletích dost opomíjen, neuctíván....a obdivováni byli jen ti, co učili...magii... :P
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 22. pro 2019 17:03:02

Nic píše:
Trini píše:Jana kdysi psala, že v jiném životě vinila Boha, že nechává umírat děti, a prý za to přišla do pekla. Z toho, jak je vidět, usoudila, že Bůh se nesmí kritizovat a naopak se musí neustále chválit, že dělá jen dobré (potom se nepřijde do pekla). Takže děti podle ní už neumírají = Bůh není vinen. Vinu naopak přenesla na "nevědomé" rodiče, kteří si podle ní úplně špatně myslí, že jim umírají nebo zemřely děti a nesmyslně podle ní u toho trpí.

Tady je prostě vidět, jakou paseku může napáchat zcela nesprávně pochopený koncept Boha - až do jiných inkarnací a záhrobí. :donknow:

:)


Je to trochu jinak. Kdysi, když se objevil vhled do toho, co učí tady Abraham, Rhond Byrn ve svém Tajemství, Hill a další, se vyjasnilo, že to všemožné prožívání rozmanitého života utvářejí myšlenky. To, jak se budu mít, jak prožívám život, utváří podvědomí (karma), podvědomí je zdrojem pocitů, myšlenek, které utvářejí život a podvědomí se formuje vírou. Ten, kdo uvěří, že je smolař a nic se mu nedaří, se bude podvědomě chovat jako smolař a nebude se mu nic dařit. Po prkně položeném na zemi projedeš beze strachu, po prkně upevněném nad propastí projde jen ten, kdo si věří. A víru zase utváří myšlenky. Dalo by se říct, že to je začarovaný kruh, ze kterého není možné uniknout. Ale kdysi se objevilo poznání, že to, co učí kupříkladu Abraham, opravdu funguje. Můžeš si vybrat, jaký bude Tvůj život, můžeš si vybrat, které myšlenky jsou ty, o které stojíš. Kterým myšlenkám dáš zelenou a kterých si nebudeš všímat, můžeš si stejně jako Drtikol přestat všímat kritických, odsuzujících, opovrhujících myšlenek, přestat je brát vážně. Můžeš přestat být tím, kdo si je myslí, kdo jim věří.

Uvědomovala jsem si tu moc mysli, že je možné mít všechno, co chci, co si umanu a pátrala jsem po tom, co mi i přes to chybí k dokonalému štěstí.

Objevil se vhled do různých inkarnací a s ním se objevilo i poznání, že to, co těmi inkarnacemi prochází, ve skutečnosti neumírá a ani se nerodí, nic se s tím ve skutečnosti neděje. Všechny ty inkarnace, ať se děje cokoliv, jsou s poznáním toho, kdo jimi prochází nedotčen, jen snem. A když se objeví víra v to že ten sen je skutečným, tak se to prožívá jako realita.

Není potřeba ignorovat zlé myšlenky a ulpívat na těch dobrých, je možné zůstávat tím, kým skutečně v těch všech inkarnacích JSEM.

A tohle je opravdové štěstí, láska a krása.

Promluvy Probuzených nejsou žádným dobroserstvím, je to jen projev lásky, která odhaluje své tajemství.


A kde máš zařazeny myšlenky, co nejsou ani dobré, ani zlé, které jsou jen neutrální? Takové nemáš? :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 22. pro 2019 17:22:23

Že by křest "Vodou" byl něco takového?

12.7.2000 22,30 – 24,00 hod.

Meditace – šlo to dost namáhavě, ale přece jsem se do ní dostala. Začátek si již moc nepamatuji, až asi od:
…měla jsem před sebou rozevřený silný notes, linkovaný, psaný ručně asi do dvou třetin, rozevřený na poslední popsané stránce. Vlevo nahoře bylo popsáno asi 5 nebo 6 řádek, zbytek prázdný. Chtěla jsem si text přečíst, ale nešlo to. Rozmazal se a tak ani nevím, zda byl psaný česky či jiným jazykem. Pak to nějak zmizelo.

Měla jsem pocit, že bych měla vést meditace jinak. Představila jsem si, že stojím u vody – jezera či moře. Voda je vlažná, tak akorát. Pomalu vstupuji po písku do vody. Průzračná voda mi zalévá chodidla a pak pomalu postupuji vpřed, cítím na kůži, jak voda stoupá vzhůru. Cítím ostrou hranu hladiny, tělem proudí vibrace, Celá jsem ve vodě, vznáším se na hladině, plavu, pak se pokouším o potápění. Jelikož se nerada koupu ve vodě s různou havětí a řasami, představovala jsem si vodu čistou, prázdnou, písčité dno, teplotu příjemnou, ani horkou, ani studenou. Jak jsem tak pobývala ve vodě, uvědomovala jsem si, že oceán je stejně tajemný jako Bůh – řečeno alegoricky. Je z vody stejně jako lidské tělo, je široký, hluboký, pro malého člověka těžko přístupný. Bez přístrojů člověk vydrží pod vodou jen pár minut a hloubka, do které se ti nejlepší dokáží ponořit, je velice malá – pár desítek metrů. Oceán je plný života, plný rozličného vědomí. Jsou v něm tvorové, kteří zvědavě pozorují člověka, nebo se po něm i oženou, když je obtěžuje. Je to podobné, jako v duchovní sféře. Astrální i duchovní bytosti různých stupňů. I chování je podobné. Při tomto srovnání - oceán a bůh - jsem si uvědomila, že stejně jako nemohu vstupovat do moře se strachem a odporem k některým tvorům, tak stejně musím vstupovat do světa duchovního, tj. – učit se milovat všechny bytosti v něm obsažené, nevyvolávat v jiných bytostech vůči své osobě averzi svým případným sobeckým chováním….

Najednou už nejsem ve vodě, ale zase medituji… Vidím červený oválný drahý kámen, hladký výbrus, barvy jako má rubín. Tento kámen je zasazen v prstenu z bílého kovu, kolem kamene je vytvarován do ‚nakadařeného‘ kříže. Kámen se velice leskl, až mne ta červená barva oslnila. Pak lesk trochu pohasl a já jsem si uvědomila ten prsten. Nevím ale, zda ten prsten byl samotný, či snad byl navléknut na prstu ruky. Přibližoval se ke mně, jako by na té ruce byl a já jsem si ho měla dobře prohlédnout. Červený kámen a bílý kov – stříbro či bílé zlato – to jsou barvy rozekruciánů! Najednou však meditace končí. Otvírám oči, zapnu lampičku a dívám se na hodiny. Meditovala jsem asi 1,5 hodiny a je právě půlnoc. Pak jsem tři hodiny ležela v knihćh a hledala, co znamenají různé symboly.

Přílohy
prsten001.jpg
prsten001.jpg (21.94 KiB) Zobrazeno 9311 krát
Naposledy upravil Alaja dne ned 22. pro 2019 17:24:29, celkově upraveno 1
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » ned 22. pro 2019 17:23:29

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:
Obvykle o tom nemluvím, protože je to něco jen mezi mnou a Ježíšem.

...................................................................................................................................

No tak jo no,
ale vždyt už je dávno mrtvej, proč si nenajdeš někoho živýho,
jako třeba já toho medvídka Pú ?

Můžeš si vzít s sebou do postele Ježíše ?
No nemůžeš, to já medvídka Pú si s sebou klidně vezmu,
než usnu tak si spolu chvilku povídáme co jsme zažili pěknýho,
a on mě pak v noci hlídá aby se mně sladce spalo...

Miroslav má aspon tygříka, ale ty jenom Ježíše...

Tak co je tam ještě volnýho :

Prasátko
Prasátko se kamarádí s Púem. Kvičí a snadno se dovede do něčeho zamotat. Je velmi udatné, ale někdy má opravdu neodkladnou práci (např. když s Púem chytali Kolčavici nebo Kolasici, řeklo Púovi, že musí nutně udělat jednu neodkladnou dopolední činnost, jen aby nemuselo pokračovat v nebezpečném pátrání).

Ijáček
Ijáček je líčen jako pesimistický, zachmuřený oslík, který rád jí bodláčí a je přítelem Medvídka Pú a Tygra. Ijáček vystupuje rovněž v komiksech a filmech firmy Disney. Původně ho v originální anglické verzi filmů mluvil Ralph Wright, nyní mu hlas propůjčuje Peter Cullen. Ve městě Austin v Texasu se od roku 1963 pravidelně poslední dubnovou neděli koná jednodenní slavnost Ijáčkovy narozeniny (Eeyore's Birthday Party).

Králík
Králíček je velmi důležitý, skvělý organizátor v hledání (pokud je třeba někoho najít), a také odborník přes vyhlášky. Neužívá dlouhých cizích slov jako Sova. Má veliké množství přátel a příbuzných a občas mezi nimi působí pozdvižení.

Sova
Sova je neobyčejně moudrá a učená. Umí číst a psát své vlastní jméno SOAV a dovede napsat MYSLIVEC, třebas ne správně (ale pravopis není všechno). Vypráví velice zajímavé a velice dlouhé příběhy, což může být někdy nebezpečné, obzvlášť jste-li malé Prasátko a sedíte v okně. V originále je Sova rodu mužského, v českém překladu rodu ženského.

Klokanice Kanga
Klokanice Kanga – tvor, který nosí svou rodinu s sebou v kapse. Pečlivá a starostlivá maminka neposedného Klokánka. Dobrosrdečná (s výjimkou zimních měsíců). Objevila, co úplně nejradši jedí Tygři.

Klokánek Roo
Klokánek Roo – neposedný potomek Klokanice. Umí hopsat a krásně padat do myších děr. Umí také vylézt na strom (pokud při tom sedí Tygrovi na zádech). A úplně nejkrásněji umí plavat (pokud se mu podaří spadnout do rybníčku).

Slonisko Fufík (Nevyskytuje se v knize)
Slonisko Fufík – Žije ve Hvozdu slonisek se svojí obrovskou maminkou. Když se jednou zvířátka ze Stokorcového lesa vydala na lov slonisek, Fufík a Roo se stali nejlepšími kamarády. Fufík se od Rooa naučil hopsat



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5360
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 22. pro 2019 17:36:21

Miroslav má aspon tygříka


Pokud si pamatuji, tak na netu se chlubil hlavně růžovým pantherem... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » ned 22. pro 2019 17:37:14

Vostalpetr píše:
Obvykle o tom nemluvím, protože je to něco jen mezi mnou a Ježíšem.


...................................................................................................................................

No tak jo no,
ale vždyt už je dávno mrtvej, proč si nenajdeš někoho živýho


Pro mne holt ta bytost, která se inkarnovala jako je Ježíš, je stále živá. Je zde spojení.

Vostalpetr píše:Můžeš si vzít s sebou do postele Ježíše ?


Spíš by ses měl zeptat, jestli bych chtěla fyzického Ježíše do postele. Odpověd' je: Nechtěla.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5360
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » ned 22. pro 2019 17:38:56

:idea2:
Od Vostalpetra:
já stále ještě bojuji s pubertou...

Takže si udržuji "mysl začátečníka"



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5360
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod armin » ned 22. pro 2019 20:19:55

Alaja píše:Raději napiš, zda-li jsi už při svém putování Univerzem narazil na rosenkruciány nebo na to společenství Bílých mistrů,nebo na podobné entity... :D


Na Rosenkruciány ne. Co se týká toho společenství Bílých mistrů, tak o něčem takovém písává Mayring, také v souvislosti s Prahou. A také pan Tomáš "Čest a sláva velké bílé dynastii guruů!" A mám dojem, že pan Tomáš do této dynastie vnitřně patřil a patří. Tak potom jsem se jeho prostřednictvím a duchem s tímto společenstvím setkal.

:)

P.S. tak odvolávám, co jsem odvolal a ještě se tu zdržím. Trini se zase mile chytla na špek a Vostál třeba s něčím k zamyšlení či humorným zase přijde.
Mimo to jsem konzervativní tedy se obecně nerad stěhuji :donknow:

A Alaju bych tu přece nenechal :domov:
Naposledy upravil armin dne ned 22. pro 2019 21:30:46, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod armin » ned 22. pro 2019 21:29:26

Trini píše:Ty jsi přesvědčen, že se člověk má obklopovat hloupými lidmi, někdo jiný je přesvědčen, že se člověk má obklopovat moudrými lidmi. Já tohle vůbec neřeším.


Já nic takového taky neřeším ani nejsem o ničem přesvědčen. Jen si tak hraju s Vostálem. Když si dva muži spolu povídají (píší), žena by se do toho neměla plést, protože tomu nejspíš nebude rozumět a pokud bude mít dojem, že ano, tak nejspíš chybně - vyloží si to totiž podle svých předsudků a vlastního pokřivení :lol:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » ned 22. pro 2019 22:23:39

:idea2:
Od Vostalpetra:
Vostalpetr píše:
Když si dva muži spolu povídají (píší), žena by se do toho neměla plést, protože tomu nejspíš nebude rozumět a pokud bude mít dojem, že ano, tak nejspíš chybně - vyloží si to totiž podle svých předsudků a vlastního pokřivení :lol:


.........................................................................................................................................................................................

To ale nepůjde,

copak neznáš ženský ?

Když už nikdo tak alespon dorazí nic a napíše sem iluzi ničeho páč je ničím
a ničemnosti jsou jí blažeností...



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5360
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 22. pro 2019 22:47:28

armin píše:A Alaju bych tu přece nenechal


Chyběla bych ti... ;)

armin píše:
Alaja píše:
Raději napiš, zda-li jsi už při svém putování Univerzem narazil na rosenkruciány nebo na to společenství Bílých mistrů,nebo na podobné entity... :D


Na Rosenkruciány ne. Co se týká toho společenství Bílých mistrů, tak o něčem takovém písává Mayring, také v souvislosti s Prahou. A také pan Tomáš "Čest a sláva velké bílé dynastii guruů!" A mám dojem, že pan Tomáš do této dynastie vnitřně patřil a patří. Tak potom jsem se jeho prostřednictvím a duchem s tímto společenstvím setkal.

:)


Díky. Aspoň něco. :meditace:
Já párkrát potkala spíš to, co zavánělo těmi růžemi...

Jo, jo, V Praze se občas dějí věci.... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 22. pro 2019 23:47:48

Naposledy upravil Alaja dne ned 22. pro 2019 23:58:03, celkově upraveno 1
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » ned 22. pro 2019 23:53:06

http://www.jiljiklen.com/literatura/jog ... /jvs1.html

Čest a sláva vznešené bílé dynastii guru


:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Nic » pon 23. pro 2019 6:48:01

Alaja píše:Vždy, když napíše, že se u něčeho směje, co tu čte (dříve na JZ a pod.), tak mi vyvstane z paměti jedna větička z diskuse a JZ, jak tam někdo napsal, že když si se svým přítelem četla sms od některých žen z JZ, tak se tomu oba chechtali.......asi se té představy u ní nikdy už nezbavím.... :donknow:


Už jsi tuhle svou představu o představě někoho, kdo u něčeho takového nebyl a ani nemohl být, opakovala vícekrát.

Máš z toho, co jsi napsala a v hloubi nitra si nemůžeš potvrdit, že to je pravda, dobrý pocit?

PS: sms od některých žen z JZ určené někomu jinému, než mě, jsem nečetla, nikdo mi svůj mobil se sms od žen z JZ nepůjčil

Tím netvrdím, že kdybych ty SMS četla, že bych se nesmála, záleží na tom, co by v nich bylo.


A ještě částečná amnézie či co, nebo snad už skleróza? ....hmm...psala jsem někdy, že ty sms byly určeny tobě, na tvůj telefon?? Ty si přece vyžádal tvůj přítel, pod záminkou, že s těmi ženami koketuje...a že se pak někomu chlubil, jak s nimi ve tvé společnosti nakládá, to ti asi nevyprávěl... :donknow:

Nemám z toho vůbec dobrý pocit,


Alajo, jasně, jasnovidnost je Tvá parketa, ale číst SMS z mobilu někoho druhého, aniž bych je měla možnost v mobilu vidět, neumím.

Nemít dobrý pocit z toho, co jedna paní povídala, aniž by byla svědkem toho, o čem jeden pán povídal... je Tvá volba.

Co já s tím?

Jestli máš ráda špatné pocity, tak Ti nic nebrání se té utkvělé představy dál držet.

ale co se dá dělat, raději bych tu četla honzama než tebe.....ale když jsi ho odtud navždy vyhnala..... :donknow:


Honzama jsem odtud nevyháněla, vyhnal se sám, nejspíš tím, že se mě jeho snaha mě vyhnat, nijak nedotkla.
Nic
 
Příspěvky: 1766
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 72
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Nic » pon 23. pro 2019 7:13:06

Vezmi si příklad z Miroslava, ten mé příspěvky nečte, tím pádem na ně nemusí reagovat a ani nedostává žádné odpovědi, tudíž si na nějaké tlačení na pilu nemůže stěžovat.

Obrázek
Nic
 
Příspěvky: 1766
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 72
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » pon 23. pro 2019 7:34:37

Nic píše:Alajo, jasně, jasnovidnost je Tvá parketa, ale číst SMS z mobilu někoho druhého, aniž bych je měla možnost v mobilu vidět, neumím.

Nemít dobrý pocit z toho, co jedna paní povídala, aniž by byla svědkem toho, o čem jeden pán povídal... je Tvá volba.

Co já s tím?

Jestli máš ráda špatné pocity, tak Ti nic nebrání se té utkvělé představy dál držet.


:D

Ta "jedna paní, co povídala", nebo spíš psala, totiž nemusela mít o existenci takových sms ani tušení (a nebyl důvod, aby on po ní nějaké chtěl) , takže jí věřím, ale tobě ne, ty jsi totiž s jejím přítelem začala být najednou větší přítelkyně, než byla předtím ona...bylo to znát i v diskusích na JZ.....

:donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků