Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pát 07. čer 2024 16:49:30

Hra na hledání nové nebeské matky stále pokračuje...

To, co ufologové nazývají šedí mimozemšťané, gnostici archoni a Aboridžinci duchové wandžina, se v Irsku nazývá banshee.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Banshee
Banshee
Banshee byla vždy spojována s duší mrtvé víly nebo zavražděné nevinné dívky a zjevuje se ve třech podobách. Zpravidla se zjevuje jako krásná dívka s očima bez panenek a dlouhými, obvykle bílými vlasy, oděná do bílé či světle šedé a stejnou barvu má i její pleť.

Znaky pro Banshee
Banshee může být pouze osoba se zelenýma očima s tzv. žlutým plamínkem okolo panenky.

Babička tomu říkala hvězdičky v očích a ráda si to prohlížela, když jsem malý. Vždycky se podivovala, že to u nikoho ještě neviděla. :D
Chcete vidět lidské oko opravdové banshee?
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Paradoxy » pát 07. čer 2024 18:30:37

Trini píše:
Paradoxy píše:
Ochranu si nedělám, spíš se modlím, aby ty osoby kterých se to týká, prohlédly klam svého egoismu. Ze zkušenosti vím, že někdy prohlédnou a někdy ne. Já už v životě zažila hodně extrémních situací a tak věci beru jak přicházejí. Jsem šťastná, že jsem zatím fyzicky i psychicky v pořádku, ale i to se může změnit, to je holt život.


Tak to mám jinak. Nikdy bych se nemodlila za to, aby se druzí změnili podle mých představ. Jsem přesvědčená, že mám právo měnit jen sama sebe, a že do mého života přicházejí takoví lidé a takové situace, které mi mají pomoci v mém pochopení, v mém vývoji. A když to bude nepříjemné, tak je budu potkávat tak dlouho, dokud v sobě něco nezměním. Kdybych měla v druhých vidět egoismus, tak by to bylo proto, že nevnímám vlastní egoismus.

E. Tomáš tu ochranu Nadjá velmi dpopručoval - už jen proto, že si člověk přítomnost Nadjá tak stále uvědomuje - a pak řekl, že se dá rozšiřovat dál a dál až na celý svět. Myslím, že má smysl modlit se za to, aby druzí byli štastni. Jakým způsobem se to stane, přenechávám principu dobra - ten jediný ví, co opravdu potřebují. :)


Nemodlím se, aby se jiní změnili podle mých představ, každý je nějaký. Spíš jsem to myslela třeba konkrétně na dnes už mou bývalou vedoucí, která se náramně vybarvila jako lhář, manipulátor, zloděj atd., myslela jsem tu modlitbu v dobrém, přála jsem jí prohlédnutí, že lidskost je důležitější než nenažranost atd. V podstatě jsem jí přála štěstí i přes všechno co nám způsobila. To, že se mi z ní a z druhé takové, která taky končí dělá z lidského pohledu špatně, je věc jiná. Musím ale uznat, že v tom umí chodit, to je jí ke cti. Do poslední chvíle stavěla a ještě staví lidí proti mě, já jenom mlčím, protože jak se říká pravda vždy vyjde najevo. A vím přesně proč takové lidi potkávám, učí mě to vnitřnímu klidu, tomu že mám mlčet a tomu, že k takovým mám být jako had ( někde to zmiňoval ježíš).

Jinak s tebou souhlasím, jsi prostě asi už moudřejší než já, já se třeba i stále celoživotně léčím z naivity.
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 260
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Paradoxy » pát 07. čer 2024 18:58:41

honzam píše:Hra na hledání nové nebeské matky stále pokračuje...

To, co ufologové nazývají šedí mimozemšťané, gnostici archoni a Aboridžinci duchové wandžina, se v Irsku nazývá banshee.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Banshee
Banshee
Banshee byla vždy spojována s duší mrtvé víly nebo zavražděné nevinné dívky a zjevuje se ve třech podobách. Zpravidla se zjevuje jako krásná dívka s očima bez panenek a dlouhými, obvykle bílými vlasy, oděná do bílé či světle šedé a stejnou barvu má i její pleť.

Znaky pro Banshee
Banshee může být pouze osoba se zelenýma očima s tzv. žlutým plamínkem okolo panenky.

Babička tomu říkala hvězdičky v očích a ráda si to prohlížela, když jsem malý. Vždycky se podivovala, že to u nikoho ještě neviděla. :D
Chcete vidět lidské oko opravdové banshee?


Já to oko vidět chci prosím :) možná jsem taky archon podle popisu očí, jen si nejsem jistá tím plamínkem :D
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 260
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pát 07. čer 2024 21:50:59

Paradoxy píše:Já to oko vidět chci prosím :) možná jsem taky archon podle popisu očí, jen si nejsem jistá tím plamínkem :D

Zkusím to zítra vyfotit, snad to bude dobře vidět. Přijdeš si jako zavražděná nevinná dívka? :D
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » pát 07. čer 2024 22:59:32

Paradoxy píše: já se třeba i stále celoživotně léčím z naivity.


Já jsem ráda naivní. Raději se soustředím na to, co je v druhém člověku pozitivní - a něco pozitivního, dobrého je v každém - než ho posoudit jako lháře, protože někdy zalhal, nebo jako zloděje, protože si vzal, co mu nepatřilo. Myslím si, že když ho budu vidět jako zloděje, tak se to v něm bude tou mou projekcí jen ještě víc posilovat, místo, aby se od toho mohl osvobodit. Když mi někdo bude ubližovat nebo škodit, tak se před ním budu chránit, ale nebudu ho posuzovat jako zlého a špatného člověka. Kdo ví, co ho vede k tomu, že se tak chová.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5360
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Jářek » sob 08. čer 2024 6:31:37

Čus, koukám, co tu nového :)

Jo ochranu jsme se taky učili, proti negativním silám, co rády pozornost svádějí ze středu do stran...
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » sob 08. čer 2024 6:54:16

Oči banshee

prave_oko_banshee.jpg
prave_oko_banshee.jpg (59.44 KiB) Zobrazeno 880 krát

leve_oko_banshee.jpg
leve_oko_banshee.jpg (67.15 KiB) Zobrazeno 880 krát
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Jářek » sob 08. čer 2024 7:26:59

Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » sob 08. čer 2024 7:38:38

Jářek píše:To mi připomělo:

https://youtu.be/RDM6BuIssTo?feature=shared

:star: :star:

V téhle fázi už začínám být víc zvířetem než člověkem. :music:

Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Paradoxy » sob 08. čer 2024 10:34:00

honzam píše:
Paradoxy píše:Já to oko vidět chci prosím :) možná jsem taky archon podle popisu očí, jen si nejsem jistá tím plamínkem :D

Zkusím to zítra vyfotit, snad to bude dobře vidět. Přijdeš si jako zavražděná nevinná dívka? :D


Možná si tak přijdu, ale vzhledově jako zavražděná mladá dívka nevypadám :D
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 260
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Paradoxy » sob 08. čer 2024 10:37:31

Trini píše:
Paradoxy píše: já se třeba i stále celoživotně léčím z naivity.


Já jsem ráda naivní. Raději se soustředím na to, co je v druhém člověku pozitivní - a něco pozitivního, dobrého je v každém - než ho posoudit jako lháře, protože někdy zalhal, nebo jako zloděje, protože si vzal, co mu nepatřilo. Myslím si, že když ho budu vidět jako zloděje, tak se to v něm bude tou mou projekcí jen ještě víc posilovat, místo, aby se od toho mohl osvobodit. Když mi někdo bude ubližovat nebo škodit, tak se před ním budu chránit, ale nebudu ho posuzovat jako zlého a špatného člověka. Kdo ví, co ho vede k tomu, že se tak chová.


Trini já to jako ty nemám, beru to tak že každý je nějak vybarvený. Pokud někdo manipuluje roky s firemním majetkem, tak prostě lhář a podvodník je, má to v povaze. Já nikoho neodsoudila, jen píšu o faktech. A o tom vlastně byla ta má modlitba, kéž by ta osoba prohlédla, že to není správné.
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 260
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » sob 08. čer 2024 11:11:01

Paradoxy píše:Možná si tak přijdu, ale vzhledově jako zavražděná mladá dívka nevypadám :D

Taky tak nevypadám a dlouho jsem si nejrůznější věci neuměl vysvětlit. Jako kluk jsem míval zvláštní představy, kdy se princezna snažila přesvědčit rytíře, aby nesekal drakovi hlavu, protože ten drak není zlý. Snažila se ho bránit. Později v dospívání se to proměnilo do obrazů umírajících a mrtvých dívek, ke kterým jsem cítil erotickou touhu se přidat, i když jsem se vnímal jako muž. Nemohl jsem jít do vztahu, protože jsem hluboko cítil, že bych tím byl nějaké úžasné dívce nevěrný. Říkal jsem si, že to může být zastydlá vzpomínka na nějakou velkou lásku z minulého života. Bylo to už předtím než začala ta proměna. Až vhled do minulého života mnohem později mi to dostatečně objasnil.
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Paradoxy » sob 08. čer 2024 11:21:48

honzam píše:Oči banshee

prave_oko_banshee.jpg

leve_oko_banshee.jpg

To jsi vzal z netu nebo jsou to tvé vlastní oči? Ukážu svoje, chceš?
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 260
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » sob 08. čer 2024 11:29:08

Jsou to moje skutečné lidské oči focené dnes ráno starým digitálním foťákem na makro. Tohle vlákno není hra. Je to všechno smrtelně vážné. Jsem ta oboupohlavní černobílá okřídlená rohatá potvora z květnového obrázku, kterou kdysi vostalpetr nazval Mickey Mouse. :)
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » sob 08. čer 2024 11:29:57

Ukaž prosím svoje. :)
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Paradoxy » sob 08. čer 2024 11:47:51

[img]
IMG_20240608_122937.jpg
[/img]
Přílohy
IMG_20240608_122937.jpg
Mé oko
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 260
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Paradoxy » sob 08. čer 2024 11:48:59

Jsem se s tím trochu prala, tak snad je to foto ok :)
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 260
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Paradoxy za tento příspěvek:
honzam

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » sob 08. čer 2024 11:52:26

Nemáš se čeho bát. Jsi v pohodě. :D
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Paradoxy » sob 08. čer 2024 11:54:54

honzam píše:Nemáš se čeho bát. Jsi v pohodě. :D


Nebojím se :D
Máš krásné oči.
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 260
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Paradoxy » sob 08. čer 2024 11:55:00

honzam píše:Nemáš se čeho bát. Jsi v pohodě. :D


Nebojím se :D
Máš krásné oči.
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 260
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků