Můžete si vždy vybrat

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Eva Nada » čtv 16. kvě 2024 15:11:03

Oceňuji vaše upřímné povídání a díky za něj, už to tu (a támhle) dlouho nebylo :-)

Já jsem narozená 8.9.1962, a astrologii nerozumím, i když jsem si někdy od někoho nechala dělat horoskop, ale stejně prdlajs si z toho pamatuji. Akorát vím, teda asi, že mám nejsilnější zastoupení v nějakém domě, který je o vztazích, což by odpovídalo. Víc nevím :-)

Co se týká toho ega, jak já ho vnímám v souvislosti v duchovní hantýrce, já ego vnímám jako sobectví. Jednoduše a jasně vyjádřeno.
Žádný odlesk, paprsek Já, vědomí atd., na tyhle květinkové výrazy nejsem zvyklá a nepoužívám je, protože jsem samorost, co nedá moc na vyčteniny, autority atd. Buď se mnou něco souzní nebo nesouzní. a buď si spálím ruce (a bude mě to bolet), nebo nespálím a dávám hodně na svou intuici. Není nad vlastní zkušenost...., to je nejlepší škola...

Ego je podle mě potřeba něco vlastnit, nějak se obarvit, něco získat, ABYCH si nabarvil (osobní) peří, ABYCH nějak vypadal, měl moc, hodně znalostí, byl důležitý, byl vyjímečný atd. :-)

To je podle mě ego.

Jednání, nebo působení, kde ego není přítomno, "vypadá" jinak a pro vnímavé, kteří toto dokáží uvidět, je to zcela zřejmé.

Tož tak, baby, mám radost z vaší komunikace. :-)
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 961
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 38
Poděkováno: 28-krát v 27 příspěvcích

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Eva Nada » čtv 16. kvě 2024 15:16:10

Jinak, Jano, jsi mi ze začátku hodně připomínala Rosádu. Ale teď vím, že jsi někdo jiný :-)
Taky čistá duše a čistá duše, nevinnost, řekněme až naivita v tom pozitivním smyslu slova je velkým darem na cestě :-)

Nebát se být "nahá", to není zas až tak obvyklé :-)
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 961
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 38
Poděkováno: 28-krát v 27 příspěvcích

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Salmo1cz » čtv 16. kvě 2024 15:51:54

37 Jeho učedníci řekli: Kdy se nám ukážeš a kdy tě uvidíme? Ježíš řekl: Až se svléknete bez studu a vezmete své šaty a položíte si je pod nohy jako úplně malé děti a stoupnete si na ně. Pak uvidíte syna Živého a nebudete se bát.
Uživatelský avatar
Salmo1cz
 
Příspěvky: 44
Registrován: sob 29. led 2022 16:43:24
Poděkoval: 1
Poděkováno: 3-krát v 3 příspěvcích

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod honzam » čtv 16. kvě 2024 16:24:27

Salmo1cz píše:37 Jeho učedníci řekli: Kdy se nám ukážeš a kdy tě uvidíme? Ježíš řekl: Až se svléknete bez studu a vezmete své šaty a položíte si je pod nohy jako úplně malé děti a stoupnete si na ně. Pak uvidíte syna Živého a nebudete se bát.

Je to tak. Chodím bez šatů a své obojí přirození vystavuji na odiv světu. Naštěstí to lidé nevidí. :)
Jinak ego je hadí hlavička samce ukotvená v lidské hlavě, proto si lidé přijdou jako by byli tam vzadu v hlavě. U mě už je to teď jinak a hlavičku mám před čelem.
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Trini » čtv 16. kvě 2024 16:45:05

Eva Nada píše:... já ego vnímám jako sobectví. Jednoduše a jasně vyjádřeno.



:donknow:

Takže když ukážeš na sebe a řekneš já, tak ukazuješ na své sobectví?

To pojmenování paprsek Nadjá velmi dobře odpovídá právě mé zkušenosti. A myslím, že Paradoxy také mluví ze zkušenosti. :)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5360
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Eva Nada » čtv 16. kvě 2024 17:00:26

Trini píše:
Eva Nada píše:... já ego vnímám jako sobectví. Jednoduše a jasně vyjádřeno.



:donknow:

Takže když ukážeš na sebe a řekneš já, tak ukazuješ na své sobectví?

To pojmenování paprsek Nadjá velmi dobře odpovídá právě mé zkušenosti. A myslím, že Paradoxy také mluví ze zkušenosti. :)

Asi jsme se nepochopily.
:-) nemám problém o sobě mluvit nebo na sebe ukázat a říct, jmenuji se Eva, a to rozhodně neukazuje na nějaké sobectví.

Psala jsem o něčem jiném. Psala jsem - já - :-) o tom, jak vnímám ego, co to podle mě je a projevuje se v tom, jak a proč jednáš, tak jak jednáš, nebo píšeš, aby sis - to své já - obarvila tak, abys jako osoba měla z toho profit.

A to je sakra rozdíl.

Myslela jsem, že po takové době, co se spolu setkáváme tu a jinde, to bude jasné.... O čem píšu.... Asi jsem se - já - :-) mýlila :-)

Na jakýsi paprsek Nadjá a jiné s*ačky nehraju..., nemám to vyčtené ani naučené .....
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 961
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 38
Poděkováno: 28-krát v 27 příspěvcích

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Jářek » čtv 16. kvě 2024 17:02:06

Eva Nada píše:Oceňuji vaše upřímné povídání a díky za něj, už to tu (a támhle) dlouho nebylo :-)

Já jsem narozená 8.9.1962, a astrologii nerozumím, i když jsem si někdy od někoho nechala dělat horoskop, ale stejně prdlajs si z toho pamatuji. Akorát vím, teda asi, že mám nejsilnější zastoupení v nějakém domě, který je o vztazích, což by odpovídalo. Víc nevím :-)

Co se týká toho ega, jak já ho vnímám v souvislosti v duchovní hantýrce, já ego vnímám jako sobectví. Jednoduše a jasně vyjádřeno.
Žádný odlesk, paprsek Já, vědomí atd., na tyhle květinkové výrazy nejsem zvyklá a nepoužívám je, protože jsem samorost, co nedá moc na vyčteniny, autority atd. Buď se mnou něco souzní nebo nesouzní. a buď si spálím ruce (a bude mě to bolet), nebo nespálím a dávám hodně na svou intuici. Není nad vlastní zkušenost...., to je nejlepší škola...

Ego je podle mě potřeba něco vlastnit, nějak se obarvit, něco získat, ABYCH si nabarvil (osobní) peří, ABYCH nějak vypadal, měl moc, hodně znalostí, byl důležitý, byl vyjímečný atd. :-)

To je podle mě ego.

Jednání, nebo působení, kde ego není přítomno, "vypadá" jinak a pro vnímavé, kteří toto dokáží uvidět, je to zcela zřejmé.

Tož tak, baby, mám radost z vaší komunikace. :-)


Tož já nevím jestli to někdo vidí jako já. Ale nemůžu si pomoct. Nejspíš asi jako ty. ;)

Jinak je mi záhadou, proč ten latinský výraz pro "já" (ego), si oblíbili filozofové a duchovňáci a udělali z toho pojem do svých filozofií a nauk, jak je obecně s celou tou logií kolem něj přijímán... Takových zažitých definic se zas neúčastním já, jen pojmovo-výrazová naučenost, navyklost jejího servírování. Nic pro mě.
Joga Poetika. :)

Jen vím, že takto negativně, jak je ten výraz pojímán, tomu se tenkrát na východě říkalo "ahamkára" - připoutanosti a podmíněnosti. To se samosebou já (jsem) týkat může, ale taky nemusí.

Každý to v sobě má, jak má, jak šel čas, jak mu to vyplynulo a vyplývá.

Prý pod slunkem neexistují, a nikdy neexistovaly, dvě stejné sněhové vločky...

: - )
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Jářek » čtv 16. kvě 2024 17:21:48

honzam píše:
Salmo1cz píše:37 Jeho učedníci řekli: Kdy se nám ukážeš a kdy tě uvidíme? Ježíš řekl: Až se svléknete bez studu a vezmete své šaty a položíte si je pod nohy jako úplně malé děti a stoupnete si na ně. Pak uvidíte syna Živého a nebudete se bát.

Je to tak. Chodím bez šatů a své obojí přirození vystavuji na odiv světu. Naštěstí to lidé nevidí. :)
Jinak ego je hadí hlavička samce ukotvená v lidské hlavě, proto si lidé přijdou jako by byli tam vzadu v hlavě. U mě už je to teď jinak a hlavičku mám před čelem.

Já mám hlavičku, jak plešatou kuličku.
Bříško jako bochánek.
Neb jsu malý átmánek.
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Trini » čtv 16. kvě 2024 17:44:15

Eva Nada píše:Na jakýsi paprsek Nadjá a jiné s*ačky nehraju..., nemám to vyčtené ani naučené .....


To je naprosto v pořádku. To se dá ověřit jen zkušeností. Taky jsem si s tebou o tom nepovídala, nýbrž s Paradoxy. :)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5360
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Eva Nada » čtv 16. kvě 2024 17:57:18

Trini píše:
Eva Nada píše:Na jakýsi paprsek Nadjá a jiné s*ačky nehraju..., nemám to vyčtené ani naučené .....


To je naprosto v pořádku. To se dá ověřit jen zkušeností. Taky jsem si s tebou o tom nepovídala, nýbrž s Paradoxy. :)

Ano, ok.
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 961
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 38
Poděkováno: 28-krát v 27 příspěvcích

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Trini » čtv 16. kvě 2024 18:01:18

Paradoxy píše:Pro TRINI:

Jako studený čumák se vidím proto, že všichni mluví o nějaké vřelé lásce a tak a já se přiznávám, že nevím co to je. Přijde mi, že většinou si to lidi pletou s instinktem, zamilovaností, vlastnictvím druhého a podobně. Já třeba mám i problém někomu říct, že ho mám ráda, protože v tu chvíli si uvědomím, že je to jen pro ten okamžik a nebo jenom pro něj, a to z mé strany není pravdivé. Přijde mi pak pravdivější mlčení. A nebo když nějaká máma řekne, že by pro dítě položila život, tak já to tak nevnímám, ale neznamená to, že děti nemám ráda.


U mne ta schopnost mít ráda a dokonce milovat pomalu narůstala. Své dva manžele jsem měla hodně ráda, ale nemilovala jsem je. Potom jsem potkala muže, který se o mne začal zajímat, ještě dřív než mne uviděl, protože slyšel, že se zabývám duchovními otázkami. On se tím také zabýval a neměl nikoho, kdo by si s ním o tom povídal. Z toho vznikla opravdová láska, kdy jsem poprvé jasně cítila, že miluju. Ale nedokazála jsem to říct. Nanejvýš jsem uvedla počet písmen. :)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5360
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Trini » čtv 16. kvě 2024 18:07:08

Trini píše:
Paradoxy píše:Pro TRINI:

Jako studený čumák se vidím proto, že všichni mluví o nějaké vřelé lásce a tak a já se přiznávám, že nevím co to je. Přijde mi, že většinou si to lidi pletou s instinktem, zamilovaností, vlastnictvím druhého a podobně. Já třeba mám i problém někomu říct, že ho mám ráda, protože v tu chvíli si uvědomím, že je to jen pro ten okamžik a nebo jenom pro něj, a to z mé strany není pravdivé. Přijde mi pak pravdivější mlčení.




P.S.
https://www.liter.cz/basne-ostatni-921565-cist

Ale tady v té básni jsi to přece napsala: miluju tě. :)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5360
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Paradoxy » čtv 16. kvě 2024 18:20:21

Eva Nada píše:Oceňuji vaše upřímné povídání a díky za něj, už to tu (a támhle) dlouho nebylo :-)

Já jsem narozená 8.9.1962, a astrologii nerozumím, i když jsem si někdy od někoho nechala dělat horoskop, ale stejně prdlajs si z toho pamatuji. Akorát vím, teda asi, že mám nejsilnější zastoupení v nějakém domě, který je o vztazích, což by odpovídalo. Víc nevím :-)

Co se týká toho ega, jak já ho vnímám v souvislosti v duchovní hantýrce, já ego vnímám jako sobectví. Jednoduše a jasně vyjádřeno.
Žádný odlesk, paprsek Já, vědomí atd., na tyhle květinkové výrazy nejsem zvyklá a nepoužívám je, protože jsem samorost, co nedá moc na vyčteniny, autority atd. Buď se mnou něco souzní nebo nesouzní. a buď si spálím ruce (a bude mě to bolet), nebo nespálím a dávám hodně na svou intuici. Není nad vlastní zkušenost...., to je nejlepší škola...

Ego je podle mě potřeba něco vlastnit, nějak se obarvit, něco získat, ABYCH si nabarvil (osobní) peří, ABYCH nějak vypadal, měl moc, hodně znalostí, byl důležitý, byl vyjímečný atd. :-)

To je podle mě ego.

Jednání, nebo působení, kde ego není přítomno, "vypadá" jinak a pro vnímavé, kteří toto dokáží uvidět, je to zcela zřejmé.

Tož tak, baby, mám radost z vaší komunikace. :-)


Jsi narozená ve stejný den jako dcera :) já 20.5.1983 :)

Jo to je právě ono s tím EGEm, těžko se to popisuje, když to každej vidíme trochu jinak. Ono vlastně dokud nemáme nějakou konfrontaci sami se sebou, tak je to fakt akorát vyčtený. Já třeba dřív myslela, že jsou EGO moje jakoby špatný vlastnosti a tak. Jenže zkušenost mi dala na prdel. Třeba když jsem si plně uvědomila, že když pro někoho něco dělám a čekám za to stejnou měrou to samé. Kolikrát já narazila než jsem zjistila, že je to ode mně sobectví jak prase. Né že bych dnes neočekávala, že když pro někoho něco udělám, že mi třeba taky pomůže. Jenže teď už na tom nelpím a je to o tom, že bysme spolu měli spolupracovat, prostě fifty fifty.
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 260
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Paradoxy » čtv 16. kvě 2024 18:21:53

Jářek píše:
Eva Nada píše:Oceňuji vaše upřímné povídání a díky za něj, už to tu (a támhle) dlouho nebylo :-)

Já jsem narozená 8.9.1962, a astrologii nerozumím, i když jsem si někdy od někoho nechala dělat horoskop, ale stejně prdlajs si z toho pamatuji. Akorát vím, teda asi, že mám nejsilnější zastoupení v nějakém domě, který je o vztazích, což by odpovídalo. Víc nevím :-)

Co se týká toho ega, jak já ho vnímám v souvislosti v duchovní hantýrce, já ego vnímám jako sobectví. Jednoduše a jasně vyjádřeno.
Žádný odlesk, paprsek Já, vědomí atd., na tyhle květinkové výrazy nejsem zvyklá a nepoužívám je, protože jsem samorost, co nedá moc na vyčteniny, autority atd. Buď se mnou něco souzní nebo nesouzní. a buď si spálím ruce (a bude mě to bolet), nebo nespálím a dávám hodně na svou intuici. Není nad vlastní zkušenost...., to je nejlepší škola...

Ego je podle mě potřeba něco vlastnit, nějak se obarvit, něco získat, ABYCH si nabarvil (osobní) peří, ABYCH nějak vypadal, měl moc, hodně znalostí, byl důležitý, byl vyjímečný atd. :-)

To je podle mě ego.

Jednání, nebo působení, kde ego není přítomno, "vypadá" jinak a pro vnímavé, kteří toto dokáží uvidět, je to zcela zřejmé.

Tož tak, baby, mám radost z vaší komunikace. :-)


Tož já nevím jestli to někdo vidí jako já. Ale nemůžu si pomoct. Nejspíš asi jako ty. ;)

Jinak je mi záhadou, proč ten latinský výraz pro "já" (ego), si oblíbili filozofové a duchovňáci a udělali z toho pojem do svých filozofií a nauk, jak je obecně s celou tou logií kolem něj přijímán... Takových zažitých definic se zas neúčastním já, jen pojmovo-výrazová naučenost, navyklost jejího servírování. Nic pro mě.
Joga Poetika. :)

Jen vím, že takto negativně, jak je ten výraz pojímán, tomu se tenkrát na východě říkalo "ahamkára" - připoutanosti a podmíněnosti. To se samosebou já (jsem) týkat může, ale taky nemusí.

Každý to v sobě má, jak má, jak šel čas, jak mu to vyplynulo a vyplývá.

Prý pod slunkem neexistují, a nikdy neexistovaly, dvě stejné sněhové vločky...

: - )


:)
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 260
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Paradoxy » čtv 16. kvě 2024 18:26:15

Eva Nada píše:Jinak, Jano, jsi mi ze začátku hodně připomínala Rosádu. Ale teď vím, že jsi někdo jiný :-)
Taky čistá duše a čistá duše, nevinnost, řekněme až naivita v tom pozitivním smyslu slova je velkým darem na cestě :-)

Nebát se být "nahá", to není zas až tak obvyklé :-)


Evi, úplně nahá si netroufnou být ani tady mezi Váma, protože byste mě pak nejspíš přesunuli do vlákna na vlastní nebezpečí :D Třeba tam někdy to šílenství popíšu, jak se mi utrhlo podvědomí. Nikoho jsem naštěstí nezabila, byla ve mě kapka soudnosti naštěstí i v těch okamžicích.
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 260
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Paradoxy » čtv 16. kvě 2024 18:30:23

Trini píše:
Trini píše:
Paradoxy píše:Pro TRINI:

Jako studený čumák se vidím proto, že všichni mluví o nějaké vřelé lásce a tak a já se přiznávám, že nevím co to je. Přijde mi, že většinou si to lidi pletou s instinktem, zamilovaností, vlastnictvím druhého a podobně. Já třeba mám i problém někomu říct, že ho mám ráda, protože v tu chvíli si uvědomím, že je to jen pro ten okamžik a nebo jenom pro něj, a to z mé strany není pravdivé. Přijde mi pak pravdivější mlčení.




P.S.
https://www.liter.cz/basne-ostatni-921565-cist

Ale tady v té básni jsi to přece napsala: miluju tě. :)


Jó to byl vyjímečný nával emocí :). A je to psané, mě to jinak přes pusu moc nejde.
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 260
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Paradoxy » čtv 16. kvě 2024 18:41:50

Trini píše:
Paradoxy píše:Pro TRINI:

Jako studený čumák se vidím proto, že všichni mluví o nějaké vřelé lásce a tak a já se přiznávám, že nevím co to je. Přijde mi, že většinou si to lidi pletou s instinktem, zamilovaností, vlastnictvím druhého a podobně. Já třeba mám i problém někomu říct, že ho mám ráda, protože v tu chvíli si uvědomím, že je to jen pro ten okamžik a nebo jenom pro něj, a to z mé strany není pravdivé. Přijde mi pak pravdivější mlčení. A nebo když nějaká máma řekne, že by pro dítě položila život, tak já to tak nevnímám, ale neznamená to, že děti nemám ráda.


U mne ta schopnost mít ráda a dokonce milovat pomalu narůstala. Své dva manžele jsem měla hodně ráda, ale nemilovala jsem je. Potom jsem potkala muže, který se o mne začal zajímat, ještě dřív než mne uviděl, protože slyšel, že se zabývám duchovními otázkami. On se tím také zabýval a neměl nikoho, kdo by si s ním o tom povídal. Z toho vznikla opravdová láska, kdy jsem poprvé jasně cítila, že miluju. Ale nedokazála jsem to říct. Nanejvýš jsem uvedla počet písmen. :)


Poznal to, že to tak máš? Že ho miluješ?
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 260
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Jářek » čtv 16. kvě 2024 18:56:26

Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Jářek » čtv 16. kvě 2024 19:05:56

Paradoxy píše:
Eva Nada píše:Jinak, Jano, jsi mi ze začátku hodně připomínala Rosádu. Ale teď vím, že jsi někdo jiný :-)
Taky čistá duše a čistá duše, nevinnost, řekněme až naivita v tom pozitivním smyslu slova je velkým darem na cestě :-)

Nebát se být "nahá", to není zas až tak obvyklé :-)


Evi, úplně nahá si netroufnou být ani tady mezi Váma, protože byste mě pak nejspíš přesunuli do vlákna na vlastní nebezpečí :D Třeba tam někdy to šílenství popíšu, jak se mi utrhlo podvědomí. Nikoho jsem naštěstí nezabila, byla ve mě kapka soudnosti naštěstí i v těch okamžicích.

Na to je nejlepší nudapláž, tam asi jen tetování je povoleno. :-)

Ten vtip je však v tom, že bezďák i papež, či královna a gejša, jsou tam prostě jen naháči.
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Můžete si vždy vybrat

Příspěvekod Paradoxy » čtv 16. kvě 2024 19:08:54

Jo nuda pláž, tam jsem nikdy nebyla, se totiž hrozně stydím :D jinak si přijdu nahá, jen si dávám pozor, to víš perly se sviním neházej.
Uživatelský avatar
Paradoxy
 
Příspěvky: 260
Registrován: ned 05. kvě 2024 12:26:02
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků