Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pát 23. lis 2018 12:40:24

Trini píše:Jana zase šílí - tady i na Poradně. :roll:
Honzam měl pravdu, mnich je ve velkém nebezpečí.
:)

Ona nešílí. Názorně ukazuje, jak ta její hra o život vypadá. :)
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pát 23. lis 2018 13:13:14

Nic píše:Ďábelské našeptávání, které nezná lásku.

Vyzkoušej si to.

Buď šťastný, plný blaženosti. Trpět budou jen ti, kteří Ti budou závidět, ti, kteří Ti něco takového nebudou přát, ti, kteří Tě nemají rádi.

Ale ti, kteří Tě milují, budou šťastní. Pro ně Tvé blaho bude jejich blahem. Pro ty bys to mohl udělat, vzdát se zdroje utrpení a přijmout ráj.

Jenže mnozí tady jsou, ne proto, aby byli šťastní, blažení, ale aby mohli zažívat drama, zápletky, boje, vítězství, dosahování, všemožné zážitky.

Je Tvá svoboda, vybrat si to, co je Ti blízké, to, o co stojíš.

Oceňuji, jak jsi Jano duchovně pokročila. Mám z Tebe radost. Mohla bys prosím o tom ďábelském našeptávání napsat i na poradně, aby si to mohli vyzkoušet lidé i tam. Díky.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Satansk%C3%A1_bible

Satanské devatero

1. Satan znamená ukájení choutek, nikoli odříkání!
2. Satan znamená živoucí existenci, nikoli vymyšlené spirituální báchorky!
3. Satan znamená neposkvrněnou moudrost, nikoli pokrytecký sebeklam!
4. Satan znamená laskavost k těm, kdo ji zasluhují, nikoli lásku, vyplýtvanou na nevděčníky!
5. Satan znamená pomstu, nikoli nastavení druhé tváře!
...


První čtyři přikázání už plníš beze zbytku. :srdce: Páté už zvládáš také dobře. :thumb:
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pát 23. lis 2018 13:57:55

Jde jí to slučování všech náboženství do jednoho pytle opravdu báječné. Mohla by se klidně připojit k:

http://www.bahai.cz/index.html

....Základem Bahá’í víry je přesvědčení, že každý člověk, každé společenství lidí, každý národ má svou roli v budování mírové a prosperující globální společnosti a že všichni obyvatelé Země by měli mít možnost radovat se z plodů materiálně a duchovně prosperující civilizace.

Stěžejním bodem Bahá’í učení je základní myšlenka, že člověk naplňuje svůj potenciál službou lidstvu – zejména svým bližním a společenství, ve kterém žije.

Bahá’u’lláh vysvětluje, že hromadné obracení na víru je ve věku, který má povzbuzovat k duchovní dospělosti, něčím nepatřičným. Každý člověk je zodpovědný za vlastní zkoumání pravdy. Bahá’í spolupracují s přáteli ve svém sousedství na vytvoření láskyplného prostoru pro děti, mládež a dospělé, aby mohli společně hledat odpovědi na otázky, které je trápí, duchovně růst a přispívat ke zlepšení světa kolem sebe......

:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » pát 23. lis 2018 16:17:32

honzam píše:Například jeden musí trpět, aby se druhý cítil blaženě.




Buď šťastný, plný blaženosti. Trpět budou jen ti, kteří Ti budou závidět, ti, kteří Ti něco takového nebudou přát, ti, kteří Tě nemají rádi.

Ale ti, kteří Tě milují, budou šťastní. Pro ně Tvé blaho bude jejich blahem. Pro ty bys to mohl udělat, vzdát se zdroje utrpení a přijmout ráj.

Jenže mnozí tady jsou, ne proto, aby byli šťastní, blažení, ale aby mohli zažívat drama, zápletky, boje, vítězství, dosahování, všemožné zážitky.

Je Tvá svoboda, vybrat si to, co je Ti blízké, to, o co stojíš.


honzam píše:Satan znamená pomstu, nikoli nastavení druhé tváře!


Kdybys byl šťastný, byla by to pomsta nikoliv nastavení druhé tváře těm, kteří Tě nemají rádi?

A nebo je trápení se msta těm, kdo Tě mají rádi, ale nechovají se tak, jak by sis přál?
Nic
 
Příspěvky: 1766
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 72
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pát 23. lis 2018 16:26:40

Krása z FB...co se asi z toho dráčka nakonec vyklube? :D
Přílohy
drářek.jpg
drářek.jpg (81.16 KiB) Zobrazeno 9410 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pát 23. lis 2018 17:53:37

Nic píše:Kdybys byl šťastný, byla by to pomsta nikoliv nastavení druhé tváře těm, kteří Tě nemají rádi?

A nebo je trápení se msta těm, kdo Tě mají rádi, ale nechovají se tak, jak by sis přál?

Krásná msta například je, když vymažeš něčí příspěvek, který je v rozporu s Tvým skutečným já a Kristem. Ještě hezčí je, když toho člověka na měsíc zabanuješ a vysvětlíš to jednání jako akt lásky. To ten Satan v srdci, který je skutečným Kristem, úplně září blahem. Prostě dokonale Čistá Satananda, kterou nic neruší.
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » pát 23. lis 2018 18:19:09

honzam píše:
Nic píše:Kdybys byl šťastný, byla by to pomsta nikoliv nastavení druhé tváře těm, kteří Tě nemají rádi?

A nebo je trápení se msta těm, kdo Tě mají rádi, ale nechovají se tak, jak by sis přál?

Krásná msta například je, když vymažeš něčí příspěvek, který je v rozporu s Tvým skutečným já a Kristem. Ještě hezčí je, když toho člověka na měsíc zabanuješ a vysvětlíš to jednání jako akt lásky. To ten Satan v srdci, který je skutečným Kristem, úplně září blahem. Prostě dokonale Čistá Satananda, kterou nic neruší.


Díky Bohu Poradnu od mé administrátorské neschopnosti osvobodil Administrátor a teď už je Poradna v nejlepších rukách.

Obrázek

Co tam ještě máš?
Nic
 
Příspěvky: 1766
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 72
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pát 23. lis 2018 18:32:12

Nic píše:Díky Bohu Poradnu od mé administrátorské neschopnosti osvobodil Administrátor a teď už je Poradna v nejlepších rukách.

Obrázek

Co tam ještě máš?

Pak je to ještě lepší msta, mít na to nějakého oddaného služebníka. Vždyť určitě ani ten náčelník ostrova nestřílel sám a zřejmě by ani neuměl střílet lásku tak dobře jako jiní z jeho kmene.
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pát 23. lis 2018 18:55:55

honzam píše:
Nic píše:Díky Bohu Poradnu od mé administrátorské neschopnosti osvobodil Administrátor a teď už je Poradna v nejlepších rukách.

Obrázek

Co tam ještě máš?

Pak je to ještě lepší msta, mít na to nějakého oddaného služebníka. Vždyť určitě ani ten náčelník ostrova nestřílel sám a zřejmě by ani neuměl střílet lásku tak dobře jako jiní z jeho kmene.


co mi to jen připomíná........
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » pát 23. lis 2018 18:58:40

honzam píše:
Nic píše:Díky Bohu Poradnu od mé administrátorské neschopnosti osvobodil Administrátor a teď už je Poradna v nejlepších rukách.

Obrázek

Co tam ještě máš?

Pak je to ještě lepší msta, mít na to nějakého oddaného služebníka. Vždyť určitě ani ten náčelník ostrova nestřílel sám a zřejmě by ani neuměl střílet lásku tak dobře jako jiní z jeho kmene.


Třeba ti domorodci měli už s podobnými mesiáši špatné zkušenosti, třeba měli právo na to nebýt na svém ostrově nikým rušeni. Třeba onen mesiáš to věděl. Třeba byl i varovaný a nedal si říct.

Třeba i Ty máš právo si vymezit svůj prostor a nebýt rušen.

Tak se měj.

:ahoj2:
Nic
 
Příspěvky: 1766
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 72
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pát 23. lis 2018 19:10:20

Alaja píše:
honzam píše:
Nic píše:Díky Bohu Poradnu od mé administrátorské neschopnosti osvobodil Administrátor a teď už je Poradna v nejlepších rukách.

Obrázek

Co tam ještě máš?

Pak je to ještě lepší msta, mít na to nějakého oddaného služebníka. Vždyť určitě ani ten náčelník ostrova nestřílel sám a zřejmě by ani neuměl střílet lásku tak dobře jako jiní z jeho kmene.


co mi to jen připomíná........

Mně ty rozhovory s Janou taky něco připomínají ...

Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pát 23. lis 2018 19:59:01

Něco od Adamskiho...není to úžasné??

....Na stěně proti dveřím visel obraz, který nepochybně znázorňoval nějaké božstvo. Pohnutí mysli, které ve mně vyvolala krása dvou mladých žen, bylo okamžitě přehlušeno zásahem podivuhodného vyzařování, jež z obrazu vycházelo. Obraz znázorňoval hlavu a poprsí bytosti, staré přibližně 18 až 25 let. V jejím obličeji byla vepsána dokonalá harmonie, ztělesňující rovným dílem mužství i ženství. Její oči zároveň vyjadřovaly moudrost a milosrdenství, vymykající se jakémukoliv popisu.

Nevím, jak dlouho jsem byl touto krásou uchvácen. Nikdo mne nerušil, dokud jsem si znovu neuvědomil, kde jsem a co je v mém okolí.

Nemusel jsem se ptát, kdo je tato bytost. Kalna přerušila jako první mlčení a řekla: „Je to náš symbol věčného a bezčasového žití. Najdeš jej v našich lodích i v našich domovech. Poněvadž máme tento symbol neustále před očima, neuvidíš mezi námi žádného starce.“....

http://www.vesmirni-lide.cz/svetelna_kn ... h_lodi.htm
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » pát 23. lis 2018 20:11:57

honzam píše:
Nic píše:Díky Bohu Poradnu od mé administrátorské neschopnosti osvobodil Administrátor a teď už je Poradna v nejlepších rukách.

Obrázek

Co tam ještě máš?

Pak je to ještě lepší msta, mít na to nějakého oddaného služebníka. Vždyť určitě ani ten náčelník ostrova nestřílel sám a zřejmě by ani neuměl střílet lásku tak dobře jako jiní z jeho kmene.


Právě jsem si poslechla reportáž o těch Sentinelech. Jednou jich 6 unesli ke zkoumání, ale 2 hned zemřeli, tak ty 4 zase vrátili zpět. Jejich imunní systém prý není vybaven, aby přežil styk s civilizací. Chtějí jen jedinou věc - aby je ostatní nechali na pokoji. A svůj domov za každou cenu brání před vetřelci. Ten Američan psal, že první den po něm stříleli šípy, ale jen ho postřelili. Přesto tam šel druhý den znova a pořád dál, i když na něj stříleli. Tak se nakonec trefili.

Ostatní národy tohoto typu byly vyhlazeny - chřipkami, spalničkami, zotročeni. Několik jich ještě zbylo a ty jsou prý předváděni jako zvířata v rezervacích.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5360
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pát 23. lis 2018 22:48:23

Misionáči za nic nemohou, mise je totiž jejich svatá povinnost.. kdyby nemisionářili, tak by zklamali JK....a za JK rádi dají i svůj život... :donknow:

https://anzdoc.com/misionarita-jako-zak ... losti.html
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » ned 25. lis 2018 9:54:15

honzam píše:Tohle je jen jinak převyprávěné Ježíšovo pokušení na poušti. Ďábel něco nabízí a jogín tomu odolává. Co kdyby se to otočilo a někdo by odhodil své odsuzování a předsudky a nabídl by Ďáblovi jako dar to nejcennější, co má (svou Božskou podstatu) a sám by za to pro sebe nic nechtěl. Vzdal by se toho z lásky k tomu ostatními odmítanému Ďáblu a pro něho. :)

Takhle mnozí Němci milovali Hitlera...
A co to vlastně milovali?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 25. lis 2018 11:55:47

armin píše:
honzam píše:Tohle je jen jinak převyprávěné Ježíšovo pokušení na poušti. Ďábel něco nabízí a jogín tomu odolává. Co kdyby se to otočilo a někdo by odhodil své odsuzování a předsudky a nabídl by Ďáblovi jako dar to nejcennější, co má (svou Božskou podstatu) a sám by za to pro sebe nic nechtěl. Vzdal by se toho z lásky k tomu ostatními odmítanému Ďáblu a pro něho. :)

Takhle mnozí Němci milovali Hitlera...
A co to vlastně milovali?

Oni milovali spasitele. Někoho, kdo je dovede do ráje a budou se mít blaze. Většina Němců v něm viděla zachránce a nositele pozitivních hodnot, které je pozvednou z ponížení Versailleské smlouvy.

Já tady naopak píšu o dobrovolném zatracení a vydání sebe sama mučení a utrpení. Něco jako nastavení druhé tváře z lásky, ale dotažené až k přijetí Ďábla na poušti jako Ďábla. Pro mě samotného to má hlavně význam překročení systému cukru a biče, na kterém funguje živá bytost v této realitě. Je to můj způsob překročení té role podmíněné blahem a utrpením.
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » ned 25. lis 2018 12:18:16

Nebylo to spíš podobně jako u Hitlera podlehnutí touze po moci?

Ježíš se vrátil od Jordánu plný Ducha svatého. Duch ho vodil pouští čtyřicet dní a ďábel ho pokoušel. Ty dny nic nejedl, a když uplynuly, vyhladověl. Ďábel mu řekl: „Jsi-li syn Boží, řekni tomuto kameni, ať se z něho stane chléb!“ Ježíš mu odpověděl: „Je psáno: ‘Nejen z chleba žije člověk’.“

Pak ho ďábel vyvedl vzhůru, v jediném okamžiku mu ukázal všechna království světa a řekl mu: „Všechnu tuto moc a jejich slávu dám tobě, protože mně je odevzdána a dávám ji, komu chci. Jestliže se přede mnou skloníš, všechno to bude tvoje!“ Ježíš mu na to řekl: „Je psáno: ‘Pánu, svému Bohu, se budeš klanět a jen jemu sloužit!’“

Potom ho ďábel zavedl do Jeruzaléma, postavil ho na vrchol chrámu a řekl mu: „Jsi-li Syn Boží, vrhni se odtud dolů! Je přece psáno: ‘Svým andělům vydá o tobě příkaz, aby tě ochránili, a ponesou tě na rukou, abys nenarazil nohou o kámen.’“ Ježíš mu odpověděl: „Je řečeno: ‘Nebudeš pokoušet Pána, svého Boha!’“

Když ďábel dokončil všechna pokušení, opustil ho až do určeného času. Ježíš se vrátil v síle Ducha do Galileje. Pověst o něm se roznesla po celém kraji. Učil v jejich synagogách a všichni ho velmi chválili.


honzam píše: pocit takové neurčité velké moci (je to spojené s rohy)
viewtopic.php?f=22&t=3978&p=27237#p27237
.
Nic
 
Příspěvky: 1766
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 72
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 25. lis 2018 12:44:20

Nic píše:Nebylo to spíš podobně jako u Hitlera podlehnutí touze po moci?

Ježíš se vrátil od Jordánu plný Ducha svatého. Duch ho vodil pouští čtyřicet dní a ďábel ho pokoušel. Ty dny nic nejedl, a když uplynuly, vyhladověl. Ďábel mu řekl: „Jsi-li syn Boží, řekni tomuto kameni, ať se z něho stane chléb!“ Ježíš mu odpověděl: „Je psáno: ‘Nejen z chleba žije člověk’.“

Pak ho ďábel vyvedl vzhůru, v jediném okamžiku mu ukázal všechna království světa a řekl mu: „Všechnu tuto moc a jejich slávu dám tobě, protože mně je odevzdána a dávám ji, komu chci. Jestliže se přede mnou skloníš, všechno to bude tvoje!“ Ježíš mu na to řekl: „Je psáno: ‘Pánu, svému Bohu, se budeš klanět a jen jemu sloužit!’“

Potom ho ďábel zavedl do Jeruzaléma, postavil ho na vrchol chrámu a řekl mu: „Jsi-li Syn Boží, vrhni se odtud dolů! Je přece psáno: ‘Svým andělům vydá o tobě příkaz, aby tě ochránili, a ponesou tě na rukou, abys nenarazil nohou o kámen.’“ Ježíš mu odpověděl: „Je řečeno: ‘Nebudeš pokoušet Pána, svého Boha!’“

Když ďábel dokončil všechna pokušení, opustil ho až do určeného času. Ježíš se vrátil v síle Ducha do Galileje. Pověst o něm se roznesla po celém kraji. Učil v jejich synagogách a všichni ho velmi chválili.




To je divné, že nebyl také vystaven pokušení krásnými ženami....to je přece to nejzákladnější pokoušení mužů, vše ostatní se od toho jen odvíjí... :D

PS: 40 dní na poušti...ale .někde u pramene vody....neboť měl jen hlad, nikoli žízeň, která přece přichází dřív, než ten hlad...
Naposledy upravil Alaja dne ned 25. lis 2018 14:56:22, celkově upraveno 1
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » ned 25. lis 2018 14:15:13

honzam píše:Já tady naopak píšu o dobrovolném zatracení a vydání sebe sama mučení a utrpení. Něco jako nastavení druhé tváře z lásky, ale dotažené až k přijetí Ďábla na poušti jako Ďábla. Pro mě samotného to má hlavně význam překročení systému cukru a biče, na kterém funguje živá bytost v této realitě. Je to můj způsob překročení té role podmíněné blahem a utrpením.


Tohle je součástí praxe jedné z tibetských tajných nauk tantrických "Stezka mystické oběti" - Joga podrobení nižsího já.

Ďábel je forma iluze existující jen na úrovni nižšího já. Té sice můžeš chtít obětovat svoji božskou podstatu, ale jen když nevíš co je to tvoje božská podstata a co je to Ďábel a jsou to pro tebe jen pojmy, představy a pocity s tím spojené. Jinak by tě to ani nenapadlo.
Je to podobně hloupé, jako bys chtěl červené karkulce (postavě v pohádce) obětovat podstatu existence.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » ned 25. lis 2018 15:15:28

armin píše:
honzam píše:Já tady naopak píšu o dobrovolném zatracení a vydání sebe sama mučení a utrpení. Něco jako nastavení druhé tváře z lásky, ale dotažené až k přijetí Ďábla na poušti jako Ďábla. Pro mě samotného to má hlavně význam překročení systému cukru a biče, na kterém funguje živá bytost v této realitě. Je to můj způsob překročení té role podmíněné blahem a utrpením.


Tohle je součástí praxe jedné z tibetských tajných nauk tantrických "Stezka mystické oběti" - Joga podrobení nižsího já.

Ďábel je forma iluze existující jen na úrovni nižšího já. Té sice můžeš chtít obětovat svoji božskou podstatu, ale jen když nevíš co je to tvoje božská podstata a co je to Ďábel a jsou to pro tebe jen pojmy, představy a pocity s tím spojené. Jinak by tě to ani nenapadlo.
Je to podobně hloupé, jako bys chtěl červené karkulce (postavě v pohádce) obětovat podstatu existence.


Kdybys býval vynechal to "hloupé" (= Je to podobné, jako bys chtěl červené ... ) tak bys byl prezentoval originálním způsobem svůj pohled, ale takto jsi prezentoval jen svou aroganci. Nevypadá to, že bys Honzama nějak moc chápal.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5360
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron