Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » sob 10. říj 2020 5:36:11

vostalpetr píše:
Nic píše:
vostalpetr píše:
Naopak je to pak bez uvědomění,

pouhé pozorování...

:PCproblem:


Je možné dosáhnout uvědomění sebe v pozorujícím vědomí Já jsem...

Obrázek


Není,

v nirvikalpa samadhi není uvědomění,

uvědomění má pouze ego


Ego je představa, že tady je někdo, kdo si to uvědomuje, kdo má uvědomění. Nicméně uvědomění tady je i bez představy, že jsi někdo nebo něco.

Je to podobné jako s probuzením ráno, ve snu se uvědomuješ jako někdo, kdo sen prožívá jako realitu, s probuzením, tohle zkreslené uvědomění zmizí a je tady jasné rozpoznání, co je iluze a co je skutečnost a i tohle je uvědomitelné.

To, že zmizí iluze ega, představa osobního bytí odděleného od všeho ostatního, neznamená, že zmizí Bytí jako celek. A to Bytí je VĚDOMÉ, protože je samo Vědomím a obojí je ánandou - šmakem celistvosti, po kterém se v iluzi oddělenosti touží a který je v probuzeném stavu vším, co existuje.

Tenhle šmak je probuzený, vědomý, a ať se objeví ve vědomí jakýkoliv projev, ať se objeví jakákoliv myšlenka nebo pocit, jakýkoliv sen, ten šmak stále vrací k rozpoznávání snu od skutečnosti.

Ten šmak SČA znáš z okamžiků, kdy sám sebe s ničím neztotožňuješ, nejsi v zajetí osobní mysli, tehdy moudrost říká: "Nejsem nic", a zároveň je tady uvědomění lásky, která nemá hranice, je vším. Tudíž se tady může objevit projev, který mysl klasifikuje jako projev idiota, ale SČA ozřejmuje, že i ten, kdo se jeví skrz mysl jako idiot, je láskou. A tohle je vědomé díky uvědomění. Uvědomění je kvalita vědomého Vědomí.

Velká nebo malá vlna na moři je stejnou vodou jako moře.

Šmak vody je v každé vlně stejný.
Nic
 
Příspěvky: 1766
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 72
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » sob 10. říj 2020 5:48:21

Nic píše:
Probuzení Tě obracejí k poznání sebe. K poznání, kdo jsi - bez přítomnosti mysli. K poznání, že Ty sama jsi láska. Milující, milovaná, která je vším, časem a prostorem nespoutaná.

S připoutaností k mysli vidíš hned obrazy, příběh, projekci času, podmíněnost. Matka je skrz připoutanost k mysli jen tělem, formou, která nemusí být přítomná a je možné o ni přijít, je možné se pro ni trápit.

S poznáním pravdy, je láska nezávislá na mysli a právě TEĎ dostupná.

Bezpodmínečně milující milovaná láska je jen blahem. Ten kdo k ní zná cestu, je okamžitě osvobozen od utrpení.


Trini píše:
Nic píše:okamžitě osvobozen od utrpení[/url].


Pořád tvrdíš, že žádné utrpení neexistuje. A ted' zase, že je od utrpení někdo osvobozen. :roll: Máš to nějak pomatené. :?


V iluzi oddělenosti je prožívání utrpení realitou. Ve snu, když prožíváš nějaké drama, ve kterém někdo trpí, je utrpení realitou. Jakmile se probudíš a rozpoznáš, že to byl jen sen, tak je jasné, že zdroj utrpení není ničím skutečným. Probuzení okamžitě od utrpení, které bylo ve snu prožívané jako realita, osvobozuje.

Holčička prožívala představu, že je oddělena od lásky, že její existence tím pádem není láskou, při uvědomění ve svém nitru, že tu milující a milovanou lásku nic nerozděluje, prožívání utrpení zmizelo.

Láska je dokonalým prostředkem k osvícení.

I v případě oné cikánské holčičky prostředkem k osvícení existence bez utrpení.

Obrázek
Nic
 
Příspěvky: 1766
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 72
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod vostalpetr » sob 10. říj 2020 7:36:24

Holčička prožívala představu, že je oddělena od lásky, že její existence tím pádem není láskou, při uvědomění ve svém nitru, že tu milující a milovanou lásku nic nerozděluje, prožívání utrpení zmizelo.


Ty seš idiotka,

když nezabraly bonbonky tak si ji předhodila lásku,

a zasekla háček...

Ta tvoje chtivost lásky a osvícení je provotřídní sračka,

strč si tu svoji představu osvícení a lásky do prdele,

láska není ani náhodou dokonalý prostředek osvícení,

zato je DOKONALÝ PROSTŘEDEK K SEBEVOBLBOVÁNÍ EGA !!!





LÁSKA K NĚČEMU JE SRAČKA....

:cry:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod vostalpetr » sob 10. říj 2020 7:46:38

Je to podobné jako s probuzením ráno, ve snu se uvědomuješ jako někdo, kdo sen prožívá jako realitu, s probuzením, tohle zkreslené uvědomění zmizí a je tady jasné rozpoznání, co je iluze a co je skutečnost a i tohle je uvědomitelné.


Ty krávo pitomá,

ten sen je pouze příměr ne popis jak to je ve Skutečnosti,

protože mezi třemi stavy ega a Skutečností je rozdíl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




ŽÁDNÝ UVĚDOMĚNÍ !!!!!!!!!!!!!!!

Strč si uvědomění svých pocitů do prdele s i tím svým ŠMAKEM ...



A to Bytí je VĚDOMÉ, protože je samo Vědomím a obojí je ánandou - šmakem celistvosti, po kterém se v iluzi oddělenosti touží a který je v probuzeném stavu vším, co existuje.


JÁ TI DÁM ŠMAKŽE SE POSEREŠ !!!!


Tak ještě jednou ty hnupko :

Nirvikalpa samadhi (SČA BEZ TĚCH TVEJCH DOMRDANOSTÍ VO VĚDOMÉM BYTÍ A ANANDĚ)

JE VĚDOMÉ ALE NEMÁ UVĚDOMĚNÍ !!!!!
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod vostalpetr » sob 10. říj 2020 7:48:44

Šmak vody je v každé vlně stejný.



Strč si svý osvícený pocity laskavě do prdele !
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » sob 10. říj 2020 8:43:41

Možná se, Petře, nedomluvíme, protože Tobě jde o dosažení toho, co si představuješ pod pojmem sahadža samádhi. A mě jen baví poznání suprového života v té nejsuprovější podobě.

Tím neříkám, že Tvůj život není super, ono i to, co poznává třeba Honzam, může být super, stejně tak Alaja, co zažívá s kočkami nebo to, co prožíváš na fórech, když jsi vulgární, může být pro Tebe to nejvíc super, co nalézáš.

Obrázek
Nic
 
Příspěvky: 1766
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 72
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » sob 10. říj 2020 9:09:15

vostalpetr píše:
A třeba se tu ozve i nějaká ta potrefená husa (třeba Trii), nejen zmiňovaný Vostál


U mě to máš jistý,

katolík, duchovní dobroser, autoriář a demokrat a idiot,

a navrch ještě kretén, kterej si myslí že bych na ty jeho sračky neměl reagovat,

páč kdydal hnůj u Tomášů na zahradce a sežral tam psychedelický hovno....


Tos mi to teda dal :lol:
Přílohy
Renčín.jpg
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » sob 10. říj 2020 9:12:33

armin píše:ebou
honzam píše:Ode mne to není objevná novinka, jen se opičím. :)

Vypadá to, že ty nejsi spokojený, že nespíš a že jen tak nežvaníš ze své "duchovní" zásoby jako třeba Vostál.
Takže má smysl si s tebou povídat.
Je to živé, o Něčem Neznámém ne o něčem posraném (známém), jak to prezentuje třeba Vostál, který to už má všechno v paži...
:)

Za to by Tě pan Tomáš nebo filmový Armin jistě nepochválil. Jak můžeš takhle snadno podlehnout a idealizovat si svůdné řeči?

Proti nám jsou lidské ženy jako světice. My reprezentujeme hřích, přímo jsme hřích. Když bytost navrší karmický dluh tak moc, že překročí jistý práh, kdy už není běžným reinkarnačním způsobem splatitelný, promění se v tohle. Naše lůno je skutečná brána do pekla, jež nosíme stále uvnitř. Všechno se u nás děje z tělesné žádostivosti a touhy po dalších dětech, která je u nás nenasytná. Jestli v tom spatřuješ nějaké kvality hodné zkoumání, rozhodně nepřísluší mně a jsou jen výsledkem té proměny, která následkem karmy a jejím účelem je karmické oddlužení.

Super je na tom spravedlnost, se kterou to funguje. Není z ní úniku. Nemůžu si vybrat, že to nebudu dělat a vrátím se zpět nebo budu něčím jiným. Ta proměna způsobí, že vnitřně vnímám, že tahle existence je pro mne to pravé, nejlepší a jediné smysluplné a vím proč.
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli honzam za tento příspěvek:
armin

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » sob 10. říj 2020 9:24:49

honzam píše:Proti nám jsou lidské ženy jako světice. My reprezentujeme hřích, přímo jsme hřích. Když bytost navrší karmický dluh tak moc, že překročí jistý práh, kdy už není běžným reinkarnačním způsobem splatitelný, promění se v tohle. Naše lůno je skutečná brána do pekla, jež nosíme stále uvnitř. Všechno se u nás děje z tělesné žádostivosti a touhy po dalších dětech, která je u nás nenasytná. Jestli v tom spatřuješ nějaké kvality hodné zkoumání, rozhodně nepřísluší mně a jsou jen výsledkem té proměny, která následkem karmy a jejím účelem je karmické oddlužení.

Super je na tom spravedlnost, se kterou to funguje. Není z ní úniku. Nemůžu si vybrat, že to nebudu dělat a vrátím se zpět nebo budu něčím jiným. Ta proměna způsobí, že vnitřně vnímám, že tahle existence je pro mne to pravé, nejlepší a jediné smysluplné a vím proč.


Ach zlatíčko milované. V mém srdci jsi láskou, která nemá žádnou vinu.

V téhle milosti jsou všechny dluhy splaceny.

:srdce:
Nic
 
Příspěvky: 1766
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 72
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod vostalpetr » sob 10. říj 2020 9:35:03

armin píše:
vostalpetr píše:
A třeba se tu ozve i nějaká ta potrefená husa (třeba Trii), nejen zmiňovaný Vostál


U mě to máš jistý,

katolík, duchovní dobroser, autoriář a demokrat a idiot,

a navrch ještě kretén, kterej si myslí že bych na ty jeho sračky neměl reagovat,

páč kdydal hnůj u Tomášů na zahradce a sežral tam psychedelický hovno....


Tos mi to teda dal :lol:



TAK KONEČNĚ VIDÍME JAK VYPADÁŠ,

JE TO DOBRÝ, SNAŽ SE TO UDRŽET,

NEBOT NA SVĚTĚ JSOU JEŠTĚ VĚTŠÍ BLBOVÉ NEŽ JSI TY....
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod vostalpetr » sob 10. říj 2020 9:40:00

A mě jen baví poznání suprového života v té nejsuprovější podobě.


Tak to jo,

(ale potom k čemu potřebuješ ty duchovní pojmy?)

mně na to stačí : drogy sex a rokenrol


Tak třeba rokenrol :


https://www.youtube.com/watch?v=UmFFTkjs-O0
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 10. říj 2020 9:41:11

a sandwich short of a picnic


Význam: šplouchá mu na maják

https://slovnik.tomherlik.eu/sandwich-short-of-picnic/
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 10. říj 2020 10:00:15


https://cz.sputniknews.com/svet/2020101 ... nou-smrti/

...
V rozhovoru pro Express promluvila o tom, že pití kávy je jedním z nejjednodušších způsobů, jak si prodloužit život. Káva je jedním z nejlepších nápojů, které snižují nebezpečí chronických nemocí, podotkla Petreová.
Vysvětlila, že milovníci kávy jsou lépe chráněni před srdečními chorobami.
...


:P
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 10. říj 2020 10:06:14


https://zpravy.cirkevjezisekrista.org/c ... ky-program

Misionářský program

Misionářský program Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů je jedním z nejviditelnějších charakteristických znaků Církve. Misionáře lze potkat na ulicích ve stovkách hlavních měst po celém světě i v tisících malých vesničkách.

Misionářský program se řídí vzorem daným v Novém zákoně, podle nějž misionáři slouží ve dvojicích, učí evangeliu a křtí věřící ve jménu Ježíše Krista (viz například Petrovo a Janovo působení v knize Skutkové).

Na misii pro Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů slouží neustále přes 50 000 misionářů. Většina z nich jsou mladí lidé do 25 let, kteří slouží v bezmála 350 misiích po celém světě.

Jako misionáři mohou sloužit svobodní muži od 18 do 25 let, svobodné ženy od 19 let a manželské páry v penzi. Misionáři pracují na misii se společníkem stejného pohlaví, kromě manželských párů, kde pracuje manžel s manželkou. Svobodní muži slouží na misii dva roky a svobodné ženy 18 měsíců.

Misionářům je geografická oblast služby přidělena církevním ústředím a jsou posílání pouze do zemí, v nichž místní vláda umožňuje Církvi oficiálně působit. Misionáři si nemohou vybrat, kde budou sloužit, a nikdy dopředu neví ani to, zda se budou muset učit nový jazyk.

Než se misionáři vydají do oblasti, která jim byla určena, stráví kratší dobu v jednom z 15 misionářských výcvikových středisek po celém světě. Tam se učí, jak učit evangeliu systematicky a jasně, a pokud je to nutné, začínají si osvojovat jazyk lidí, které budou učit. Největší výcvikové středisko je v Provu v Utahu a další se nacházejí v Argentině, Brazílii, Chile, Kolumbii, Dominikánské republice, Anglii, Ghaně, Guatemale, Mexiku, na Novém Zélandu, v Peru, na Filipínách, v Jihoafrické republice a ve Španělsku.

Misionáři se oslovují titulem „starší“ a misionářky titulem „sestra“.

Běžný den misionáře začíná budíčkem v 6.30 a poté osobním studiem. Čas během dne je věnován hlásání slova při schůzkách, návštěvách u lidí doma nebo kontaktováním na ulici či na jiných veřejných místech. Den pro misionáře končí ve 22.30.

Do některých částí světa jsou posíláni pouze misionáři, kteří slouží výhradně na humanitární nebo jiné specializované misii. Tito misionáři nehlásají slovo.

Misionářská práce je dobrovolná. Misionáři si misii financují z vlastních zdrojů – kromě jejich dopravy do své oblasti působnosti a zpět – a za svou službu nepobírají žádný plat.

Kontakt s rodinou a přáteli je po dobu služby omezen na dopisy a občasné telefonáty rodině při zvláštních příležitostech. Dokud jsou misionáři na misii, vyhýbají se zábavě, večírkům a jiným činnostem běžným pro tuto věkovou skupinu, aby se mohli plně soustředit na službu druhým a na učení evangeliu Ježíše Krista.


:starik:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 10. říj 2020 10:14:43


https://denikreferendum.cz/clanek/24774 ... -misionari

Problém s misionáři

...

U křesťanské misie v zemích Afriky a Asie je nutno počítat ještě s jedním historickým faktem. Evropské mocnosti si tyto země podrobily ekonomicky a politicky. Část jejich obyvatelstva zotročily. Nedobrovolnou poslušnost zajišťovaly lágry v lecčems podobné těm nacistickým. Masakry domácího obyvatelstva v koloniích nebyly výjimkou.

Jako výhodnější se jevila poslušnost dobrovolná, a proto v těsném sledu za vojáky, úředníky a byznysmeny přicházeli misionáři, aby krotili politováníhodné pohany a barbary a učili je, koho Bůh křesťanů ustanovil jako vládce a kdo má ve vlastním zájmu být poslušný. Respekt misionářů k lidské důstojnosti byl vzácný (například katolický misionář Bartoloměj de Las Casas, misie obnovené ochranovské Jednoty bratrské).

Je docela pochopitelné, že když ovládnuté země svrhly, obvykle v šedesátých letech minulého století, politickou nadvládu koloniálních mocností a pokusily se (ne tak úspěšně) odpoutat ekonomicky, zatoužily také po svržení nadvlády nad dušemi. Oživily se staré předkřesťanské tradice a někdy dostaly též intelektuální vyjádření (připomeňme například négritude Leopolda S. Senghora). Zajímaví jsou i alternativní afričtí křesťané.

Odpor ke křesťanské misii lze odmítnout s poukazem na nutnost svobodného náboženského projevu, včetně misií a konverzí. Ale je třeba také chápat obranu kulturní identity a odpor k náboženství, které se stalo, často v rozporu se svým humánním základem, nástrojem nadvlády a pokoření jiných národů.


:P
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod vostalpetr » sob 10. říj 2020 10:41:19

Ach zlatíčko milované. V mém srdci jsi láskou, která nemá žádnou vinu.


To ti nežerem,

to jsou profláklý katolický koncepty na voblbování dětí a důvěřivých dospělců...

Je sice bez viny ale pro jistotu ho přece jen upálej....

:happy:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » sob 10. říj 2020 10:52:30

Nic píše:
Trini píše:Pořád tvrdíš, že žádné utrpení neexistuje. A ted' zase, že je od utrpení někdo osvobozen. :roll: Máš to nějak pomatené. :?


V iluzi oddělenosti je prožívání utrpení realitou. Ve snu, když prožíváš nějaké drama, ve kterém někdo trpí, je utrpení realitou. Jakmile se probudíš a rozpoznáš, že to byl jen sen, tak je jasné, že zdroj utrpení není ničím skutečným.


Jsi silně připoutaná ke konceptu "iluze oddělenosti". Jen to, že ty považuješ utrpení za neskutečné, žádnému trpícímu nepomůže. Těmihle řečičkami sis jen zadudlala na tom svém dudlíku, nic víc.

Pro mě je sen stejně reálný jako bdění.
;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5360
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 10. říj 2020 11:03:21

Trini píše:
Nic píše:
Trini píše:Pořád tvrdíš, že žádné utrpení neexistuje. A ted' zase, že je od utrpení někdo osvobozen. :roll: Máš to nějak pomatené. :?


V iluzi oddělenosti je prožívání utrpení realitou. Ve snu, když prožíváš nějaké drama, ve kterém někdo trpí, je utrpení realitou. Jakmile se probudíš a rozpoznáš, že to byl jen sen, tak je jasné, že zdroj utrpení není ničím skutečným.


Jsi silně připoutaná ke konceptu "iluze oddělenosti". Jen to, že ty považuješ utrpení za neskutečné, žádnému trpícímu nepomůže. Těmihle řečičkami sis jen zadudlala na tom svém dudlíku, nic víc.

Pro mě je sen stejně reálný jako bdění.
;)



:lol:

Kdysi jsem si ve svých snech často létávala nad zemí, občas jsem ve snech ani nechodila, jen jsem "klouzala" tak půl metrů nad silnicí, pokud možno, tak i se zkříženými nohami, v sedě. Paráda. Někdy to bylo fakt velmi živé, že když jsem ráno šla na zastávku autobusu, tak jsem si chtěla "zaklouzat ve vzduchu", bohužel to ani trochu nešlo, ani když jsem se rozeběhla.... Prostě každá sféra (dimenze) má své zákony a svá pravidla.... co je možné v jedné dimenzi, horkotěžko lze aplikovat v jiné dimenzi...

:lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 10. říj 2020 11:13:55

Alaja píše:Kdysi jsem si ve svých snech často létávala nad zemí, občas jsem ve snech ani nechodila, jen jsem "klouzala" tak půl metrů nad silnicí, pokud možno, tak i se zkříženými nohami, v sedě. Paráda. Někdy to bylo fakt velmi živé, že když jsem ráno šla na zastávku autobusu, tak jsem si chtěla "zaklouzat ve vzduchu", bohužel to ani trochu nešlo, ani když jsem se rozeběhla.... Prostě každá sféra (dimenze) má své zákony a svá pravidla.... co je možné v jedné dimenzi, horkotěžko lze aplikovat v jiné dimenzi...


Někdy se ale opravdu mohou ty dimenze propojit...to se stává malým dětem. Třeba když potřebují nutně na WC.....tak se jim může zdát, že jsou na nočníčku.....a pak se probudí v mokré posteli.... :P
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » sob 10. říj 2020 11:15:43

vostalpetr píše:
TAK KONEČNĚ VIDÍME JAK VYPADÁŠ,

A že tam vypadám pěkně spokojenej.
Spokojenost, to je základ.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků