Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Jářek » ned 12. kvě 2024 12:09:25

No kde? Co se stane, vlastně stává, spočine-li někdo v brahma?
Nikde ani prd... Ani nikdo, kdo nevidí ani pšouk. To je parambrahma, za smysly... nevyslovitelné Jádro - Srdce.
Z jadérka ale klíčí strom. A ani jeho větve ve větru nemohou uniknout jednotě.
A ty větévky - na nich zraje ovoce (tvorby). A pozornost daná tvarem.. je češe a konzumuje, a z toho vzejde pocit, myšlenka...
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Jářek » ned 12. kvě 2024 13:07:24

Já vím Honzame, že jsou věci mezi nebem a zemí, a to vždy ve vrstvě (atmosféry, či aury), co bylo komu pootevřeno. To není ničí vina, že to vidí, jak vidí. On ani ten démon za to nemůže, a mistr za své probuzení. V minulu to mohlo být opačně, rakšas byl zabit buddhou (sežrán lvem), a dnes hlásá advaitu... Je to mysterium. (Ale má svúj protokol).

Ptáci moc hady nemaj rádi, a Garuda nebyl drak. Ale je to už symbolicky posunuto... jestli rozumíš?
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 12. kvě 2024 17:51:52

Jářek píše:Já vím Honzame, že jsou věci mezi nebem a zemí, a to vždy ve vrstvě (atmosféry, či aury), co bylo komu pootevřeno. To není ničí vina, že to vidí, jak vidí. On ani ten démon za to nemůže, a mistr za své probuzení. V minulu to mohlo být opačně, rakšas byl zabit buddhou (sežrán lvem), a dnes hlásá advaitu... Je to mysterium. (Ale má svúj protokol).

Ptáci moc hady nemaj rádi, a Garuda nebyl drak. Ale je to už symbolicky posunuto... jestli rozumíš?

Rozumím, že je to guláš. V jiných oblastech jsme se v poznání dávno o světelné roky posunuli, ale duchovno zůstává stále zastydlé někde ve středověku. Přitom ty vrstvy jsou částečně prostupné a nejsou k tomu potřeba drogy.
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Jářek » ned 12. kvě 2024 19:21:23

honzam píše:
Jářek píše:Já vím Honzame, že jsou věci mezi nebem a zemí, a to vždy ve vrstvě (atmosféry, či aury), co bylo komu pootevřeno. To není ničí vina, že to vidí, jak vidí. On ani ten démon za to nemůže, a mistr za své probuzení. V minulu to mohlo být opačně, rakšas byl zabit buddhou (sežrán lvem), a dnes hlásá advaitu... Je to mysterium. (Ale má svúj protokol).

Ptáci moc hady nemaj rádi, a Garuda nebyl drak. Ale je to už symbolicky posunuto... jestli rozumíš?

Rozumím, že je to guláš. V jiných oblastech jsme se v poznání dávno o světelné roky posunuli, ale duchovno zůstává stále zastydlé někde ve středověku. Přitom ty vrstvy jsou částečně prostupné a nejsou k tomu potřeba drogy.

Jsou sféry kolektivního nevědomí, kde pokud to člověku opravdu není dáno, otevírat by tam vrátka neměl. Zničí ho to.
Ty jsi vyjímka, vydíš to z těchto sfér, a nezbláznil ses.
Asi tu nebudu přednášet o cestě mezi podvědomím i nevědomím. To je cesta čistého vědomí.
Nenechat se ztrhnout ani do pocitů ani do představ... (to jsou ty klíče, co zde by měly mlčet)..
Čisté já, duše, mysl, pozornost - čisté vědomí.
Bezpochyby nikdo v takovém stavu, nebude argumentovat sat čit anandou a zaštiťovat se Mistry...
Je to to nejubožejší, co jsem kdy viděl. A vůbec ne košer.
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 12. kvě 2024 20:48:10

Tak letos to asi opět nevyjde a to jsem se tak snažil. :cry: Neztrácím naději a budu na sobě dál makat.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLTgcWlEElc5YU7myyLcMoaaJzY1LqMNLR

Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Jářek » pon 13. kvě 2024 20:27:43

honzam píše:Tak letos to asi opět nevyjde a to jsem se tak snažil. :cry: Neztrácím naději a budu na sobě dál makat.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLTgcWlEElc5YU7myyLcMoaaJzY1LqMNLR


Tak jsem se k tomu dostal. Parádní teda song! Nádhera.
Vše bude, vše bude... Aneb "jak lvové bijem o mříže"..
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pon 13. kvě 2024 21:51:54

Jářek píše:Vše bude, vše bude... Aneb "jak lvové bijem o mříže"..

:)



https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/white-lion/when-the-children-cry-55779
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 29. kvě 2024 11:17:37

Interaktivní pohádková hra

"Najdi si svou novou nebeskou matku."

V předchozích dnech jsem se tu nemístně chvástal. Psal jsem, že jsem skutečný archon a buddha, že mám vhledy miliony let do minulosti Země, a že budu budoucí nebeský vládce v oblasti ČR a také, že obnovení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí se děje kvůli mně a pro mě jako novou nebeskou matku. Jednoho buddhistického tématu jsem se však zatím nedotkl a to minulých životů.

To moje okřídlené andělské tělo dostalo identitu a tou identitou je přímo osoba a jméno člověka. Není to tak, že bych se přímo viděl jako ten člověk. Je to víc, jako když jsem já bůh právě tohoto člověka pozvedl na nebe a je teď touhle okřídlenou nebeskou matkou pro ČR - tím andělským tělem rodícím hadí děti. Nevím, jak to funguje, prostě to andělské tělo je jako vzkříšená nová podoba toho člověka. Ze všech vládců, prezidentů, duchovní učitelů, svatořečených, filozofů, vědců a vůbec všech lidí v historii je to právě tenhle člověk. Je relativně známý, ale kdybych v ČR uspořádal anketu, kdo ho zná, myslím si, že by většina respondentů nevěděla.

Nápověda:

http://inspiruj.cz/viewtopic.php?f=22&t=3978&start=3000#p43625
honzam píše:únor 2000 - listopad 2007 ... vzestup hadí síly, možná se probouzela už o pár let dříve, ale od roku 2000 nastaly zdravotní problémy a postupná ztráta pocitu vlastního těla

- Existuje paralela mezi jistou událostí v životě toho člověka a dnem, kdy to u mě začalo. Bylo mi stejně let jako tehdy jemu a stalo se to ve stejný měsíc a téměř přesně ve stejný den v měsíci. Mám kopii staré lékařské zprávy. Už nevím, jestli je to tam uvedeno přesně. Bylo mi tehdy fakt dost blbě. V jeden den se mi udělalo mezi písemnou a ústní zkouškou na VŠ zle a od toho dne jsem postupně začal ztrácet pocit vlastního těla od hlavy dolů podél páteře, potom na zádech a nakonec nebylo moje celé tělo. V první lékařské zprávě z neurologie z 25. 2. 2000 se v úvodu píše "Před 2ma dny".

- Schválně jsem si teď pro zajímavost zkoušel počítat gematrii jména+příjmení toho člověka. Nejsem odborník na hebrejskou numerologii, ale součet toho člověka mi dává rozpětí 660-668 (není to židovské jméno). Určitě by mě zajímalo kolik součet přesně je. Třeba někdo zná nějakého vzdělaného rabína.

https://en.wikipedia.org/wiki/Mathers_table
https://www.hebrew4christians.com/Glossary/glossary.html#loaded

-------------------------

Pojďme si zahrát hru na ano/ne. Kdo chce, může klást otázky a já budu odpovídat. Chtěl bych vědět, co si duchovňáci představují jako minulou inkarnaci samozvaného buddhy. Koho by si Bůh vybral pro práci nebeské matky? Co myslíte?
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Jářek » stř 29. kvě 2024 15:34:23

honzam píše:Interaktivní pohádková hra

"Najdi si svou novou nebeskou matku."

V předchozích dnech jsem se tu nemístně chvástal. Psal jsem, že jsem skutečný archon a buddha, že mám vhledy miliony let do minulosti Země, a že budu budoucí nebeský vládce v oblasti ČR a také, že obnovení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí se děje kvůli mně a pro mě jako novou nebeskou matku. Jednoho buddhistického tématu jsem se však zatím nedotkl a to minulých životů.

To moje okřídlené andělské tělo dostalo identitu a tou identitou je přímo osoba a jméno člověka. Není to tak, že bych se přímo viděl jako ten člověk. Je to víc, jako když jsem já bůh právě tohoto člověka pozvedl na nebe a je teď touhle okřídlenou nebeskou matkou pro ČR - tím andělským tělem rodícím hadí děti. Nevím, jak to funguje, prostě to andělské tělo je jako vzkříšená nová podoba toho člověka. Ze všech vládců, prezidentů, duchovní učitelů, svatořečených, filozofů, vědců a vůbec všech lidí v historii je to právě tenhle člověk. Je relativně známý, ale kdybych v ČR uspořádal anketu, kdo ho zná, myslím si, že by většina respondentů nevěděla.

Nápověda:

http://inspiruj.cz/viewtopic.php?f=22&t=3978&start=3000#p43625
honzam píše:únor 2000 - listopad 2007 ... vzestup hadí síly, možná se probouzela už o pár let dříve, ale od roku 2000 nastaly zdravotní problémy a postupná ztráta pocitu vlastního těla

- Existuje paralela mezi jistou událostí v životě toho člověka a dnem, kdy to u mě začalo. Bylo mi stejně let jako tehdy jemu a stalo se to ve stejný měsíc a téměř přesně ve stejný den v měsíci. Mám kopii staré lékařské zprávy. Už nevím, jestli je to tam uvedeno přesně. Bylo mi tehdy fakt dost blbě. V jeden den se mi udělalo mezi písemnou a ústní zkouškou na VŠ zle a od toho dne jsem postupně začal ztrácet pocit vlastního těla od hlavy dolů podél páteře, potom na zádech a nakonec nebylo moje celé tělo. V první lékařské zprávě z neurologie z 25. 2. 2000 se v úvodu píše "Před 2ma dny".

- Schválně jsem si teď pro zajímavost zkoušel počítat gematrii jména+příjmení toho člověka. Nejsem odborník na hebrejskou numerologii, ale součet toho člověka mi dává rozpětí 660-668 (není to židovské jméno). Určitě by mě zajímalo kolik součet přesně je. Třeba někdo zná nějakého vzdělaného rabína.

https://en.wikipedia.org/wiki/Mathers_table
https://www.hebrew4christians.com/Glossary/glossary.html#loaded

-------------------------

Pojďme si zahrát hru na ano/ne. Kdo chce, může klást otázky a já budu odpovídat. Chtěl bych vědět, co si duchovňáci představují jako minulou inkarnaci samozvaného buddhy. Koho by si Bůh vybral pro práci nebeské matky? Co myslíte?


Nevím ani proč, ale napadlo mě k tomu: "Svět podle Prota".. Znáš?
:-)
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 29. kvě 2024 16:16:04

Jářek píše:Nevím ani proč, ale napadlo mě k tomu: "Svět podle Prota".. Znáš?
:-)

Ne. Vypadá to zajímavě. Scifi mám rád, ale tenhle film mi unikl.
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Jářek » stř 29. kvě 2024 17:21:46

Lotto nestíhám, uvíz jsem v práci. To jsem teda hráč... :D

Pojďme si zahrát hru na ano/ne. Kdo chce, může klást otázky a já budu odpovídat. Chtěl bych vědět, co si duchovňáci představují jako minulou inkarnaci samozvaného buddhy. Koho by si Bůh vybral pro práci nebeské matky? Co myslíte?


To jsou mi otázky? Myslíš Gautamu? Ten šel z přepychu do odříkání, co vím, ale pravdu nenašel ani v tý askezi. Tak mu z toho vyplynula střední cesta (mezi protiklady). Ale určitě to nebylo tím, že jako brahmanského stavu se od mala učil pravdu o Brahman. To mu nic neříkalo, takže z toho učení utek a šel to hledat po svém. A v jeho učení nehrajou védské texty prim, spíš je to všeztrátová "sebeanalýza" ... Ale ne hned, stejně jako on hned k tomu prahu nedošel - dotud je to oprašování - příprava - pro ten sešup...

Jinak "buddha" je spíš titul než osoba, asi jako "papež"...

Nebeská matka je trochu jinej "titul".

PS. Ten film koukni. :thumb:
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 29. kvě 2024 17:27:01

Jářek píše:To jsou mi otázky? Myslíš Gautamu?

Ne.
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Jářek » stř 29. kvě 2024 18:09:28

honzam píše:
Jářek píše:To jsou mi otázky? Myslíš Gautamu?

Ne.

No samozvaných buddhů je... netřeba si představovat. Je to někdo, kdo je přesvědčen, že realizoval. Jenže takhle to nefunguje. Já, které je přesvědčeno, že je realizované, vázne ve větší temnotě než, kdo o tom nemá páru. Je to stav temnější, ač pro sebe generující "paprsky věčnosti" - sebeklam - jen falešným zlatem posypané stíny.., než prostá nevědomost. Tihle týpci tu přirozenou nevinnou neznalost properou v pračce svýho intelektu, a nasypou do praní všechny voňavý ingredience.. a pak snad aniž by to tušili, tak se do toho navlečou jak na maškarní... a vono to smrdí, zatuchne to v jejich potu. Je to něco jako VSD - vyvolená strana démonů.

A univerzální matka není jen mateřská, je i ničitelkou těch, co v jí daném světle svobody, se stali démony temnoty.

Ano?
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 29. kvě 2024 18:17:44

Jářek píše:Ano?

Je to hra. Ostatní kladou otázky a já odpovídám ano/ne. Cílem je uhádnou mou minulou inkarnaci, kterou začínám rozpoznávat jako moje jemnohmotné okřídlené tělo. Než se jsem narodil já, byli oba ještě nespojení hadi (samec i samička) inkarnováni do jistého člověka.
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Jářek » stř 29. kvě 2024 18:48:13

honzam píše:
Jářek píše:Ano?

Je to hra. Ostatní kladou otázky a já odpovídám ano/ne. Cílem je uhádnou mou minulou inkarnaci, kterou začínám rozpoznávat jako moje jemnohmotné okřídlené tělo. Než se jsem narodil já, byli oba ještě nespojení hadi (samec i samička) inkarnováni do jistého člověka.

Nojo furt :-) minulé / předminulé / či další století?
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 29. kvě 2024 18:53:11

Jářek píše:Nojo furt :-) minulé / předminulé / či další století?

:D Já vím, že jsem hroznej.

Ano, minulé.
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Jářek » stř 29. kvě 2024 19:02:23

honzam píše:
Jářek píše:Nojo furt :-) minulé / předminulé / či další století?

:D Já vím, že jsem hroznej.

Ano, minulé.

Hmm, už se blížíme, možná jsme se i potkali... ;)

Duchovní / filozof / vědec / politik ?
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Jářek » stř 29. kvě 2024 19:23:33

Nedej bože umělec..!
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 29. kvě 2024 20:16:25

Jářek píše:Hmm, už se blížíme, možná jsme se i potkali... ;)

Duchovní / filozof / vědec / politik ?

Ne. (v pravém slova smyslu)

Potkali jsme se u Pandořiny skříňky. Když ji otevřeme, svět inspiruj a posezeníčka už nebude jako dřív. Je to ode mě obrovská troufalost, která s přehledem přebíjí všechny ty příšernosti, co jsem tu zatím psal a ukazoval na obrázcích.

Jářek píše:Nedej bože umělec..!

Ne.
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 3206
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 68
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Jářek » stř 29. kvě 2024 20:40:49

honzam píše:
Jářek píše:Hmm, už se blížíme, možná jsme se i potkali... ;)

Duchovní / filozof / vědec / politik ?

Ne. (v pravém slova smyslu)

Potkali jsme se u Pandořiny skříňky. Když ji otevřeme, svět inspiruj a posezeníčka už nebude jako dřív. Je to ode mě obrovská troufalost, která s přehledem přebíjí všechny ty příšernosti, co jsem tu zatím psal a ukazoval na obrázcích.

Jářek píše:Nedej bože umělec..!

Ne.


Když by tě moh někdo jako osobnost znát, musel jsi být veřejně známý, pokud to tak není, nemůže tě nikdo identifikovat.
A už moc toho nezbývá, pokud jsi byl tedy veřejně známý.

Muž / žena?
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků