Soňa Peková

Soňa Peková

Příspěvekod armin » stř 28. srp 2024 11:45:08

Na Poradně mne Jana zase zabanovala, tak budu v tématu pokračovat tady.

Tak jsem hledal to video, co údajně stvořila umělá inteligence - no našel jsem akorát toto:
https://www.expres.cz/sona-pekova-lekar ... ravy_ablha

A to přesně odpovídá tomu, co ona stále povídá, akorát tady se trochu více rozcitlivěla, než obvykle.
A jestli je to to, k čemu se teď nechce hlásit, že to není ona?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod armin » stř 28. srp 2024 12:03:14

Je to pěkná kauza, která nám může přiblížit tu naši EZO scénu. kde to žije, co to žere.
Proto to sem dávám - tenhle příklad Soni Pekové (Jana k tomu nemá daleko)

Především ta závislost na publiku. Když je negativní správná EZO zapře i nos mezi očima a nebo to svede na někoho jiného.



Ňechce to Soňa řešit, nejlépe kdyby to šlo nějak "zabanovat" :)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod armin » stř 28. srp 2024 14:34:13

Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod armin » čtv 29. srp 2024 22:39:29

Igor Chaun - pokračování Šplhnul si u mne, že ho zajímá hlavně co jak je doopravdy a ne jen co by se mu líbilo, aby bylo.


Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod Trini » čtv 29. srp 2024 23:55:03

armin píše:Igor Chaun - pokračování Šplhnul si u mne, že ho zajímá hlavně co jak je doopravdy a ne jen co by se mu líbilo, aby bylo.




To jako I. Chaun čekal, že mu ta dáma přizná, že to video našvindlovala? Je tak naivní nebo tak naštvaný na S. Pekovou, že dala přednost T. Lukavcovi?
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5359
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod Trini » pát 30. srp 2024 0:16:54

Tara píše:
Tara píše:[youtube]9he_4lCq4Y8[/youtube]

Vyjádření Igora po zveřejnění tohoto videa, mě dostalo, no comment...


Přátelé, děkuju za reakce. Někteří mi píšete, že už jste to viděli na Zákonech bohatství. Tedy k tomu videu na Zákonech bohatství. Nejprve jsme to vyřešili se Soňou, pak mi začal od dnešního rána psát Tomáš Lukavec úpěnlivě o aktuální kontakt na Soňu, protože viděl ohlas na situaci u mě na Facebooku. Dopol telefonát se Soňou a na jeho základě jsem začal dávat dohromady toto střihově poměrně náročné video, za účelem co největší srozumitelnosti, s tím, že jsme se se Soňou domluvili na natáčení a vysvětlení na zítřek. Soňa mi slíbila zítřejší natáčení, kde to vysvětlí, mezitím se jí Tomáš dovolal a udělali tohle video. Po mnoha a mnoha hodinách práce, které jsem tomu věnoval, se cítím trochu hloupě. Musím to říct. Když mi píšete, že už víte, jak to je. Z mého pohledu, čistě profesionálně, se Soňa nezachovala správně. Slíbila mi rozhovor, a zatímco jsem na něm pracoval, včetně archivů a srozumitelnosti, dala ho jinde. Ale zároveň je dobře, když pravda jde kterýmkoliv kanálem ven. I tím, který se tváří, že se “všeho vzdal”. A přitom je pouze predátorem. Ale to si každý přeberte. Děkuju. Zítra položím silné otázky, i možná nepříjemné. Pokud se rozhodnu rozhovor ještě udělat. – A samozřejmě se pokusím zkontaktovat ještě tu paní Ivet, abych znal její verzi. Děkuju. Igor


Mě I. Chaun udivil už tím, že byl hned ze začátku přesvědčený, že to video je opravdu od S. Pekové. Vůbec se tedy nedivím S. Pekové, že dala přednost T. Lukavcovi.

Že Armin/Miroslav S. Pekovou už od doby covidu nesnáší, je známá věc. Tedy se od něho nedá očekávat objektivita.

Mně některé věci, co řekla S. Peková o covidu, nepřipadaly pravdivé a její nadšení pro New Age mne dost udivilo, ale to video je podfuk.

Možná I. Chaun vidí S. Pekovou jako velkou konkurenci, proto tak podivně reaguje. :donknow:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5359
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod armin » pát 30. srp 2024 8:17:08

PŘEKVAPENÍ: MUDr. Soňa Peková mi řekla PRAVDU!! Záhada tajemného videa VYŘEŠENA! 28. 8. 2024

[/quote]
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod armin » pát 30. srp 2024 12:55:32

Trini píše:
Mně některé věci, co řekla S. Peková o covidu, nepřipadaly pravdivé a její nadšení pro New Age mne dost udivilo, ale to video je podfuk.


No, vypadá to nakonec, že to video podfuk není.

Ledaže by si Chaum bohapustě vymýšlel o tom, co mu Peková říkala do telefonu i to ostatní.
Normálně ho nesleduji, ale jak Tara dala na poradnu to video, tak mne to zaujalo a sledoval jsem jak to nakonec dopadne.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod Trini » pát 30. srp 2024 13:43:06

armin píše:

Ledaže by si Chaum bohapustě vymýšlel o tom, co mu Peková říkala do telefonu i to ostatní.


Třeba je pod vlivem AI....tak, jako podle té podivné paní je S. Peková pod vlivem AI. Být pod vlivem AI - to si fakt nedovedu představit, co by to mělo znamenat. Že AI pak dělá s dotyčným videa? :roll: :D
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5359
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod armin » pát 30. srp 2024 15:43:15

Trini píše:
armin píše:

Ledaže by si Chaum bohapustě vymýšlel o tom, co mu Peková říkala do telefonu i to ostatní.


Třeba je pod vlivem AI....tak, jako podle té podivné paní je S. Peková pod vlivem AI. Být pod vlivem AI - to si fakt nedovedu představit, co by to mělo znamenat. Že AI pak dělá s dotyčným videa? :roll: :D


Ta paní co to se Soňou točila působí jako hodně praštěná "ezoterička" a nejspíš ani netuší, co to je AI, nejspíš si myslí, že je to také nějaká bytost nebo mocnosti, kterým se tak říká.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod Salmo1cz » pát 30. srp 2024 19:12:58

U té Pekové bylo vidět jak se propadá do ezoterična video od videa už od, resp. v průběhu covidu.
Myslím že to bude vyžadovat odbornou pomoc.
Inteligentní ženská, ale emocionálně velmi labilní.
Jako když protrhnete stavidla.
Uživatelský avatar
Salmo1cz
 
Příspěvky: 44
Registrován: sob 29. led 2022 16:43:24
Poděkoval: 1
Poděkováno: 3-krát v 3 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod Trini » sob 31. srp 2024 6:40:37





T. Lukavec:

2:42

....Internetem skrz naskrz tedka letí nejrůznější názory lidí nejrůznějších lidí, kteří třeba nemají Sonu rádi, tak to berou jako hotovou věc a určitým způsobem se z toho možná radují ...

23:48

...já jsem tady vytáhl ten obrázek, když se podíváte, tak Sona tam má dokonce i delší vlasy...

;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5359
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod Trini » sob 31. srp 2024 6:46:57

armin píše:
Trini píše:
armin píše:

Ledaže by si Chaum bohapustě vymýšlel o tom, co mu Peková říkala do telefonu i to ostatní.


Třeba je pod vlivem AI....tak, jako podle té podivné paní je S. Peková pod vlivem AI. Být pod vlivem AI - to si fakt nedovedu představit, co by to mělo znamenat. Že AI pak dělá s dotyčným videa? :roll: :D


Ta paní co to se Soňou točila působí jako hodně praštěná "ezoterička" a nejspíš ani netuší, co to je AI, nejspíš si myslí, že je to také nějaká bytost nebo mocnosti, kterým se tak říká.


Třeba jí řekly ty její bytosti, že má to video pomocí AI udělat, protože to prospěje jejich věci. Dříve ta její videa sledovalo ca. 20 000 lidí, ale když si tam přidala Sonu Pekovou, tak to hned stouplo na 60 000 lidí. ;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5359
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod Trini » sob 31. srp 2024 7:50:42

Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5359
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod armin » sob 31. srp 2024 8:28:27

Trini píše:


Tohle je teda pěknej mlžič.

Copak je to tak těžké a složité zjistit jestli je to video skutečné - navštívit tu Soňu, ten pokoj a zeptat se jí přímo, případně tam přivézt tu druhou - ta by utrčitě souhlasila. Zeptat se těch rodičů atd. A nebylo by co řešit, spekulovat, vysvětlovat obhajovat, obviňovat.

A hlavně by s tím souhasila ta Soňa pokud má pravdu, aby ukázala, že to bylo všechno na ni opravdu zinscenované.

V tomhle se mi líbí ten Igor, že ho zajímá pravda, fakta, padni komu padni a ne tenhle mlžič, který toho napovídá: "Jak se v tom cítíte" a nic faktického z něj nevypadne i když se tváří, že ví, ale neřekne. :)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod Trini » sob 31. srp 2024 9:54:03

armin píše:
Trini píše:


Tohle je teda pěknej mlžič.

Copak je to tak těžké a složité zjistit jestli je to video skutečné - navštívit tu Soňu, ten pokoj a zeptat se jí přímo, případně tam přivézt tu druhou - ta by utrčitě souhlasila. Zeptat se těch rodičů atd. A nebylo by co řešit, spekulovat, vysvětlovat obhajovat, obviňovat.

A hlavně by s tím souhasila ta Soňa pokud má pravdu, aby ukázala, že to bylo všechno na ni opravdu zinscenované.

V tomhle se mi líbí ten Igor, že ho zajímá pravda, fakta, padni komu padni a ne tenhle mlžič, který toho napovídá: "Jak se v tom cítíte" a nic faktického z něj nevypadne i když se tváří, že ví, ale neřekne. :)


Mně zase naopak připadá, že I. Chaun se právě v téhle věci projevuje citově labilně a zároven nesolidně, když chce vytvářet na S. Pekovou jakési pasti. Soničko, Sonicko ...a zatím je jak falešný pětník. Asi protože S. Peková dala přednost T. Lukavci. Ale ta už ted nechce rozhovor ani s ním.

Všichni čtyři sledují své osobní cíle - a mediální zájem roste. Nejupřímnější mi připadá právě T. Lukavec. Vždyt tam i říká, že mu S. Peková řekla, že se s tou ezoterickou paní setkala a že s ní natočila i nějaké video. Otázkou je kdy a o čem to video bylo. Vzpomínám si, že před rokem nebo dva měla S. Peková na sobě právě tyto šaty a možná i měla ty delší vlasy, to si nepamatuji. Ezoterická Ivet očekávala jakýsi záblesk a aby vzdbudila větší mediální zájem, tak dam dala video se S. Pekovou, kterou zná hodně lidí - a to video pomocí AI podle své potřeby předělala. A účinek se - jak můžeme pozorovat - dostavil. Tak to podle mne mohlo být.
Co nejvíc lidí překvapilo a zarazilo? Právě to, že se v tom videu chová S. Peková zcela neobvykle - ve srovnání s tím, jak se běžně chová. V pozdějším videu s T. Lukavcem se projevovala normálně.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5359
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod armin » sob 31. srp 2024 22:04:09

Nejlépe nám to odhalí sama Soňa. Pokud nemá co skrývat, tak se k tomu normálně jasně vyjádří, jak to bylo nebo nebylo a co bylo a co nebylo a co se dá normálně ověřit. Vždyť to není níc mimozemského, ale naopak zcela normální pozemská záležitost. Jestli se s tou paní zná, jestli si dopisovali, jestli ji navšívila, jestli natáčeli nebo nic takového nebylo a dotyčná paní si to vymýšlí.

Ne v náznacích, varováních před AI, ale normálně, fakticky, jako normální lidé mluví o tom co bylo, co bylo před tím a potom.
Myslím, že jako vědkyně je toho určitě schopná a není snad tak ujetá jako ta ezoterní paní s těmi jejími hlasy, která je pomalu nesvéprávná.

Je mi divné a podezřelé, že do toho zatím Soňa jasně a jednoznačně nevstoupila.
Jsem zvědav co s tím bude dál. Můžeme se z toho určitě poučit - tak nebo onak.

Lukavec nebo Chaun nejsou v tomhle podstatní, ti jsou součástí poloinformovaného obecenstva, z toho bych nevycházel a o ně nejde.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod Trini » ned 01. zář 2024 7:05:06

armin píše:Je mi divné a podezřelé, že do toho zatím Soňa jasně a jednoznačně nevstoupila.


Po jejích zkušenostech s AI v internetu mně to vůbec divné a podezřelé nepřipadá. At už by ted řekla cokoliv, jediná tvoje reakce by byla: Je to lhářka (kdyby řekla, že to video není pravé - což už myslím někde řekla) nebo vidíte, vždyt jsem říkal, že je to lhářka (kdyby řekla, že to video natočila). Takže se jí vůbec nedivím, že se na to vykašle. V naší lidské společnosti není bohužel zvykem vytvářet prostor pro pravdu, proto většina lidí dost často pravdu (nebo úplnou pravdu) nemluví.

Lidem, kteří mají S. Pekovou rádi (ty mezi ně jednoznačně nepatříš), šlo především o to, jestli je Sona v pořádku - tedy pokud to podivné video považovali za pravé, tak je zneklidnilo, že S. Peková se změnila a chová se divně a nezvykle. Na videu T. Lukavce mohli vidět, že je v pořádku. :)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5359
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 331
Poděkováno: 112-krát v 101 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod armin » ned 01. zář 2024 9:55:43

Trini píše:
Lidem, kteří mají S. Pekovou rádi (ty mezi ně jednoznačně nepatříš), šlo především o to, jestli je Sona v pořádku - tedy pokud to podivné video považovali za pravé, tak je zneklidnilo, že S. Peková se změnila a chová se divně a nezvykle. Na videu T. Lukavce mohli vidět, že je v pořádku. :)


Tak hlavně, že je v pořádku. :)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Soňa Peková

Příspěvekod Jářek » ned 01. zář 2024 15:18:05

Tak, moje ségra taky byla šílená a nejradši bych ji zabil.. Ale nějak jsme to zvládli... A doteď je to teda nejen moudrá ale i krásná baba přes padesát.
Uživatelský avatar
Jářek
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 05. kvě 2024 18:55:17
Poděkoval: 0
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Další

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot], Trini a 50 návštevníků